Publikováno Bře 31 , 2013 v Služby

Párty stany

0 Komentářů
Párty stany

Většina firem či společností hledá vhodné prostředí a přístřešek pro své prezentace či slavnosti. Pořádání těchto akcí je doprovázeno, také plánováním místa dle počasí. Akce pořádané v přírodě, bývají sice klienty a účastníky oslav velmi ceněné, ovšem hrozí nepřízeň počasí. Déšť, vítr nebo i zima jsou vlivy, které nelze ovlivnit, avšak velmi negativně ovlivňují rozhodování obchodních partnerů, či spokojenost zaměstnanců. Skvělou variantou jsou párty stany. Stany je možno postavit na jakýkoliv povrch díky několika možnostem ukotvení a dodání s podlahou či kobercem. Stany je možno úplně uzavřít, nebo při teplém počasí lze jednoduše zajistit jejich větratelnost. Jsou k dostání v několika velikostech a tyto velikosti jde kombinovat spojovat či nastavovat na další tipy stanů. Z tohoto důvodu jsou vhodná i pro menší firemní prezentace a oslavy.

Párty stany nejsou využitelné pouze v obchodní sféře. Díky variabilitě se také staly velmi oblíbené i jako přístřešek při pořádání zahradních párty či rodinných oslav.  Postavení stanu není nikterak náročné. Díky lehkosti dílů a jednoduchému návodu montáže zvládne výstavbu párty stanu každý.

Jelikož je párty stany možno sehnat v několika modelech, lze je libovolně kombinovat a nastavovat, nikdy nebudete pořádat oslavu či prezentovat svou firmu ve stejném prostředí.

Už se vám nikdy nestane, že byste byli nuceni pořádat svou prezentaci na nevyhovujícím místě jen z důvodu nepřízně počasí či nedostatku prostor. Stany jsou vyrobeny z Al trubek a nezávadného PVC odolného proti povětrnostním podmínkám. Samozřejmostí je servis v podobě výstavby stanu, a také je možno zajistit vnitřní vybavení jako jsou stoly, židle, osvětlení a další dle požadavků klientů.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv