Publikováno Čer 03 , 2013 v E-shopy & Zboží

Padnoucí fotbalové dresy za skvělou cenu

0 Komentářů
Padnoucí fotbalové dresy za skvělou cenu

Fotbalové dresy zkrátka k fotbalu neodmyslitelně patří. Právě ony dělí hráče na dvě skupiny. Dresy na fotbal jsou barevně rozlišeny tak, aby hráč na první pohled hned a rychle poznal, kdo hraje s kým a kdo proti komu. Fotbaloví hráči si na svých dresech zakládají a většinou je chtějí mít co nejpropracovanější. Důležitá je však pro ně taky pohodlnost a funkčnost. Dresy musí být uzpůsobeny tak, aby se daly nosit po celou dobu zápasu. Celkové pohodlí má totiž pak vliv na psychiku a vyrovnanost hráčů. Pokud se nebudou cítit v dresech příjemně, promítne se to do způsobu jejich hry.

Fotbalový dres se skládá z trika, trenýrek a ze štulpen. Vše je sladěno do stejné barvy a stejného designu. Vybírat dresy si fotbalové kluby mohou z opravdu obrovského množství. Ne všechny jsou však dostatečně kvalitní.

Vynikající dresy nabízí DDsport, kde si můžete objednat dresy, které hráčům padnou jako ulité. Dresy jsou střižené přímo na míru jednotlivým sportovcům a propracované tak, aby jim v žádném pípadě nebránily v pohybu. DDsport vyrábí dresy nejen na fotbal, nýbrž také na volejbal, basketbal, házenou, hokej, in-line brusle, paintball a na mnoho dalších. Design a styl dresů je kompletně ve vaší režii. Samozřejmě si můžete vybrat ze širokého spektra nabízených dresů, zrovna tak si ale můžete nechat ušít takový, který bude přesně podle vašich požadavků a představ.

Skvělé však jsou nejen dresy, ale i jejich příznivá cena. Cena trika je 330 Kč, trenýrek 215 Kč a cena štulpen125 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Potisky na všech částech dresu jsou prováděny pomocí digitálního potisku. Jejich životnost je tedy opravdu dlouhodobá a nemusíte se obávat, že se častým praním omyjí.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv