Publikováno Pro 31 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Ovocné kytice zdobené čokoládou!

1 Komentář
Ovocné kytice zdobené čokoládou!

Chcete blízké překvapit originálním dárkem, který s největší pravděpodobností ještě nikdy nedostali? Darujte jim ovocnou kytici. Jedná se o příjemný dárek, který potěší opravdu každého. Ať už osobu mužského či ženského pohlaví. Nejenže skvěle vypadá, ale ještě si na tomto dárku obdarovaná osoba skvěle pochutná.

Výroba ovocných kytic probíhá na objednávku. Sami si zvolíte cenovou kategorii, preferované ovoce a další nezbytné údaje. Již dvě hodiny po online objednání ovocné kytice bude připravena k vyzvednutí nebo doručení. Pokud se vyskytujete v Praze, doručení kytic kurýrem je po celém městě zdarma.

V nabídce společnosti Frutiko najdete spoustu neodolatelných kytic. Nápadité pugéty jsou připravovány výhradně z toho nejčerstvějšího a nejšťavnatějšího ovoce. Obdarovat však můžete někoho blízkého ještě jednou specialitou. A to sice čokoládovou kyticí. Nejedná se čistě jen o čokoládu, ale o neodolatelnou kombinaci čerstvého ovoce a čokolády. Ta potěší každého, kdo tuto sladkou pochoutku rád mlsá. I v tomto případě platí, že každá kytice je nádherně a originálně nazdobená.

Věrné klienty společnosti Frutiko čekají příjemné odměny. Díky propracovanému věrnostnímu programu můžete ušetřit třeba až 250 Kč na jedné kytici! Odměna vás nemine ani v případě, že do věrnostního klubu přivedete nové členy. V tom případě vás čeká odměna 50 Kč za každého nového člena.

Novinky, inspiraci i nápady můžete čerpat na oficiálních stránkách společnosti. Pokud však chcete, aby vám ani ta sebemenší zpráva neunikla, staňte se fanoušky Frutika na Facebooku, Twitteru či Google +. Na všech kanálech budete pravidelně nacházet aktuální videa, fotografie i důležitá sdělení. Zároveň se ujistíte, že vám neunikne žádná z probíhajících akcí.

Jeden komentář → “ Ovocné kytice zdobené čokoládou! ”


  1. jana

    4

    špatné zkušenosti mám s Frutiko kyticemi.Jinak recenze zde: http://obchody.heureka.cz/frutiko-cz/recenze/


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv