Publikováno Lis 16 , 2014 v Služby

Ostavte Silvestr v Plzni a využijte služeb hotelu York

0 Komentářů
Ostavte Silvestr v Plzni a využijte služeb hotelu York

Vánoce se kvapem blíží a každý přemýšlí nad vánočními dárky, úklidem a přípravou dalších věcí. Protože ale mnoho lidí Vánoce i trochu unaví, neměli by zapomínat ani na Silvestr, který následuje hned po vánočních svátcích. Silvestr je často příležitostí vidět se s přáteli, uspořádat večírek, ostavit příchod nového roku a také si trochu odpočinout.

Pokud ale váháte, kam na Silvestr vyrazit, zkuste popřemýšlet nad návštěvou třeba i vzdálenějšího města. Může to být příležitost poznat nová místa a odnést si spoustu nezapomenutelných zážitků.

Skvělou volbou se může stát výlet do Plzně, což je čtvrté největší město v České republice a tím pádem nabízí i opravdu mnoho barů, klubů i diskoték, kde si oslavy opravdu užijete. Pokud se rozhodnete strávit Silvestr v Plzni, bude určitě výhodné naplánovat si vícedenní pobyt, protože by byla škoda nepoznat město i z historického hlediska. Město nabízí nejen historicky zajímavá místa a budovy, ale také stojí za zmínku i jeho kulturní život v podobě divadel, muzeí či galerií a v neposlední řadě také světově známý pivovar.

Co je nutné při organizování Silvestru v Plzni také zařídit je samozřejmě ubytování. Nachází se zde nespočet penzionů, hotelů či apartmánů, které si můžete rezervovat a strávit zde noc. My vám dáme tip na příjemné ubytování Plzeň s restaurací, internetem, bezbariérovým přístupem a co je také důležité, s hlídaným parkovištěm. Jedná se o Hotel York, který se nachází v klidné části Plzeň-Křimice nedaleko zámeckého parku. Hotel nabízí pokoje pro jednu až čtyři osoby vybavené moderním nábytkem, zvláště dlouhými postelemi, vlastní koupenou s WC, televizí se satelitními programy, telefonem a také balkonem.

K ubytování si díky restauraci můžete objednat i snídaně. Součástí restaurace je i salonek, který je často využíván při firemních i soukromých večírcích, oslavách a dokonce i svateb. Při případném zájmu se neváhejte blíže informovat a získejte tak příjemné ubytování v Plzni.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv