Publikováno Bře 18 , 2012 v Služby & Zajímavosti

Originální trička nejenom pro teenagery

0 Komentářů
Originální trička nejenom pro teenagery

Asi nejběžnější součástí oděvu lidí všude na světě je tričko. Trička ukazují kontakt odlehlých civilizací se západní kulturou. V tričku chodí už i příslušníci kmenů v Amazonii. Mnoho lidí v podstatě nic jiného než trika a džíny nenosí. Tedy kromě pracovních oděvů. Konvence a kódy pro oblékání na pracovišti se za posledních deset let uvolnily ve většině Českých i zahraničních společnostech. Sice si budeme muset počkat na dobu, kdy si do kanceláře budeme moci vzít kterýkoliv den v týdnu džíny, ale tričko, většina firem povoluje. Tričko může být součástí i poměrně formálního oděvu. Pokud zvolíte černé tričko pod sako nebo svetr, můžete to být klidně i tričko, které vyjadřuje váš názor na šéfa či životní postoj.

Pokud chcete mít na sobě tričko, které upoutá pozornost, pravděpodobně ho na pultu hypermarketů neseženete.

Trickator.cz nabízí originální trička, kterým nechybí myšlenka, ať už vtipná nebo téměř filozofická. Většina triček je v kombinaci černé a bílé barvy, správné tričko ale najdou i milovníci barev. Nechybí trička malých, ani nadměrných velikostí. Trička s  potiskem či hláškou jsou výborným dárkem pro teenagery, kterým se většinou obtížně trefuje do vkusu. S originálním tričkem stihnete včas i narozeninovou oslavu, která je již pozítří. Všechna nabízená trička jsou skladem a připravená k okamžitému odeslání.

Podle vkusu můžete zvolit trička s nápisem nebo originálními obrázky a piktogramy. Všechna trička jsou bavlněná, příjemná na nošení. I jejich cena je přiměřená. Vtipná trička pořídíte již pod 300 Kč. Pokud chcete zábavná trička za vtipnou cenu, můžete využít zákaznické akce. Ke koupi třech libovolných triček, dostanete čtvrté úplně zdarma. Navíc je poštovné pouhých 34 Korun. Objednaná trička lze vyzvednout i na prodejně v Olomouci.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv