Publikováno Říj 12 , 2012 v Dům a byt & Služby & Zajímavosti

OLMAN – Facility services, úklidové služby

0 Komentářů
OLMAN – Facility services, úklidové služby

Chcete-li si ušetřit každodenní starosti s úklidem, využijte služeb firmy OLMAN. Cílem této osvědčené úklidové firmy je zajistit profesionální úklidové služby za přijatelné ceny s možností uplatnění náhradního plnění. Důraz je přitom kladen na rychlost, kvalitu, ale také diskrétnost při provádění úklidových a dalších souvisejících služeb. Odběrem služeb od úklidové firmy OLMAN si mohou zaměstnavatelé splnit svou povinnost dle ustanovení zákona o zaměstnanosti. Náhradní plnění můžete využít, pokud jste firma s více jak 25 zaměstnanci a nemůžete zaměstnávat osoby se zdravotním postižením.

Firma OLMAN již provádí pravidelný kompletní úklid pro firmy, organizace, administrativní budovy, zdravotnická a školská zařízení, výstavní a expoziční centra, obchodní centra, výrobní haly, sklady a mnoho dalších objektů. Provádí také jednorázové postavební, předkolaudační, nebo i generální úklidy. Samozřejmostí jsou i různé výškové práce. Kromě úklidu nabízí jednorázovou, nebo pravidelnou údržbu zeleně kolem domů a objektů, v závislosti na aktuálním ročním období. Zajistí zimní údržbu komunikací, chodníků, přístupových cest a ploch v průmyslových objektech, parkovištích, atd. Mezi další speciální činnosti, kterými se zabývá, patří i čištění fotovoltaických a solárních panelů.

Proč zvolit právě úklidovou firmu OLMAN? Důvodů je spousta, mezi hlavní patří:

-poskytne kompletní úklidový servis a související služby

-již 20 let působí v tomto oboru, takže má mnohaleté zkušenosti

-můžete vždy očekávat profesionální přístup, serióznost, spolehlivost a diskrétnost

-je za nimi vidět vždy pouze kvalitně odvedená práce

-různé akce a slevy, pro nové i stálé zákazníky

-možnost využít náhradní plnění

Chcete-li další podrobnější informace například o cenách úklidové firmy OLMAN pro váš konkrétní případ, neváhejte je kontaktovat!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv