Publikováno Říj 22 , 2010 v Finance & Zajímavosti

Ojeté automobily z Německa

0 Komentářů
Ojeté automobily z Německa

Pro dovoz ojetých automobilů je stále nejoblíbenější Německo zejména díky sousedství s Českou republikou. Výrazně se tak ušetří za transportní náklady například oproti ostatním zemím EU. Další hledisko je oblíbenost díky velkému  výběru vozů všech významných evropských prodejců.Většina nakupujících volí tuto variantu kvůli ušetření někdy nemalé částky. V německých autobazarech však můžete nalézt i to, co byste na tuzemském trhu hledali marně.

Navíc býva kvalita ojetin  nesrovnatelně vyšší a můžete počítat s profesionálním jednáním a lepšími službami autobazarů. Můžete se spolehnout, že počet udávaných najetých kilometrů souhlasí se skutečností, protože v Německu je jakýkoliv zásah do vozidla, „stáčení kilometrů“ a podobně, zákonem zakázaná.

V tomto směru mají stále české autobazary stále co dohánět. Nové auto si můžete vybrat i ojetiny z Německa on line na auta d mobile. Jde o největší německý bazar zaměřený na automobily, ojeté vozy, náhradní díly, motocykly a obytné vozy.

Nemusíte však pouze nakupovat, ale můžete také prodat svoje vozidlo. Je to poměrně jednoduché. Stačí jen podat si inzerát a čekat na odpovědi.

Nevadí pokud nejste jazykově vybaveni, protože si na specializovaném webu mužete vybrat z devíti jazyků, včetně češtiny! Stránky jsou přehledné a uživatelsky příjemné. Funkce vyhledávání Vám usnadní orientaci mezi nabídkami i poptávkami.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv