Publikováno Lis 24 , 2014 v Dům a byt

Oblečte sedací soupravu do nového kabátu

0 Komentářů
Oblečte sedací soupravu do nového kabátu

Žádný nábytek se neopotřebovává tolik, jako pohovka či křesla, které využíváme každý den. Nejen jejich časté užívání, ale i děti nebo domácí mazlíček můžou pohovku velmi rychle zničit. Pak již nezbývá než se pokusit ji vyčistit anebo si pořídit novou, což samozřejmě není úplně levné.

Pokud přesně tento problém řešíte, měli byste se asi dozvědět o napínacích potazích, které nejen že zakryjí například skvrny, ale dodají vašemu obývacímu pokoji i nový šmrnc.

Napínací potahy na sedací soupravu tedy mohou zaprvé pohovku či křesla obléct do nového kabátku, i když mají to nejlepší za sebou, ale za druhé také slouží jako ochrana ještě nepoškozeného nábytku. Právě domácí mazlíčci se rádi povalují na pohodlných místech a na tom prvním bude určitě stát právě sedací souprava. Chlupy se pak z látky velmi nesnadno odstraňují a přidělávají vám tak zbytečnou práci. Tyto potahy se dají snadno vyprat a vy tak máte pohovku stále čistou bez větších starostí s její údržbou. Jsou vyráběny z velmi elastických látek, které se přizpůsobí každému tvaru pohovky a není ani poznat, že se nejedná o původní látku, ale o potah. Jejich praktičnost je s běžnými přehozy, jež se stále shrnují, opravdu nesrovnatelná.

Elastické potahy mohou kromě funkcí praktických plnit i tu estetickou. Díky nim změníte během okamžiku celkový vzhled místnosti a dodáte jí elegance nebo extravagance bez vysokých nákladů. Velmi oblíbené jsou tyto potahy například na Vánoce, kdy mnoho lidí sáhne po červené barvě, která je s Vánocemi často spojovaná a vyzdvihne tím vánoční atmosféru. Při přípravách na oslavu můžete obléci svou sedací soupravu třeba do vzorované látky a na podzim třeba sáhněte po potahu v tlumených barvách. Změn můžete mít jednoduše tolik, kolik budete chtít v závislosti na ročním období, počasí anebo vaší náladu, fantazii se meze nekladou.

Podívat se můžete na www.decodoma.cz.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv