Publikováno Kvě 08 , 2012 v Cestování & Služby & Zajímavosti

Nový Web horolezecké školy

0 Komentářů
Nový Web horolezecké školy

V dnešním článku si představíme horolezeckou školu RockJoy, která má právě nyní zbrusu nové webové stránky, kde najdete i magazín se zajímavostmi, ale také metodikami lezení a podobně. Dále na tomto webovém portálu najdete základní informace o kurzech lezení na umělé stěně i ve venkovním prostředí. Výjimkou nejsou ani specializované horolezecké kurzy via ferrata (lezení po zajištěných stezkách) a dokonce také lezení po stále zmrzlé půdě a ledu.

Individuální přístup

Krom klasických kurzů, které jsou průpravou pro všechny začínající i pokročilejší horolezce, pořádá horolezecká škola RockJoy také různé individuální akce a expedice. Na prvním místě je vždy bezpečnost, hned pak zábava a adrenalin. Zkuste si porovnat své možnosti a zkušenosti s dalšími ostřílenými horolezci na různých druzích expedic po České republice a samozřejmě také v zahraničí. Příkladem zahraniční expedice může být pokoření druhého nejvyššího vrcholu pohoří Tian Shan na hranicích Kazachstánu a Kyrgyzstánu. Jedná se o horu Chan Tengri, která měří něco málo přes 7000mnm a podle velkého množství horolezců se jedná o nejhezčí horou světa.

Outdoorové aktivity i vybavení

Asi vás napadne, že pro lezení všeobecně budete potřebovat různé vybavení. Můžete využít půjčovny horolezecké školy, anebo si vybavení koupit v jejich e-shopu. Zde seženete veškeré vybavení v několika typech, produktových i cenových řadách. Vždy zde naleznete nějaké časově omezené akce na vybavení i kurzy. Například do konce května můžete těšit na 20% slevu na vybavení pro kurz Via Ferrata. Jste spokojení? Staňte se chodící reklamou a ušetřete, pokud totiž přivedete na kurz i kamaráda či známého, tak dostáváte slevu 5% z ceny kurzu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv