Publikováno Říj 08 , 2015 v E-shopy

Nové lyže nakupte před sezonou a ušetříte

0 Komentářů

Lyžování je jeden z nejoblíbenějších sportů pro širokou veřejnost u nás. Lyžují všichni. Malí i velcí, staří i mladí. Jet na dovolenou na lyže je často větší radost než moře. Pro ten správný zážitek je však také důležité správné vybavení. Lyže i veškeré příslušenství pro lyžování musí být kvalitní, mělo by něco vydržet a hlavně by mělo být šito přímo vám na míru. I z tohoto důvodu je důležité obrátit se na kvalitního prodejce lyžařského sortimentu.

Kvalita za rozumnou cenu

Chcete-li si letos užít pořádnou lyžovačku a konečně zahodit staré lyže a pořídit si nějaké nové? Odrazuje vás vysoká cena? Pak využijte výprodejových cen v eshopu BikePark Most a zakupte si nové lyže ještě před začátkem sezony 2015/2016. Můžete nakoupit kvalitní a zajímavé kousky, např. Atomic, Blizzard či Völkl za velmi příznivé ceny.

Z čeho je možné vybírat?

V eshopu si můžete vybrat kvalitní lyže od známých značek, jako jsou: Atomic, Dynastar, Elan, Line, Rossignol, Salomon a další. V nabídce jsou lyže pro pány, dámy i děti.

Pro příklad si zde některé modely uvedeme:

Dámské lyže:

· Atomic Cloud eight + XTE 10 2013 – elegantní a oblíbené dámské lyže, které vynikají nízkou hmotností, atraktivním designem a snadnou ovladatelností.

· Rossignol Attraxion III S Echo – lyže střední třídy pro sportovnější ježdění s velmi příjemným designem.

Pánské lyže:

· Volkl Racetiger Speedwall GS 11/12 – lyže pro ty nejnáročnější. Pokud chcete být na sjezdovkách králem, volte tento model. Lyže, na kterých závodí i závodníci Völkl týmu ve Světovém poháru.

· Atomic Affinity Pure 13/14 + XTO 10 AF 2014 – lyže s mnoha přednostmi. Jejich provedení zajišťuje hladké lyžování a snadnou ovladatelnost.

Dětské lyže:

· Blizzard GForce blue jun 110cm – ideální lyže vhodné pro snadné dětské lyžování z technologií IQ – powerframe.

Sjezdové lyže Atomic RACE 7 JR 70 cm + EVOX 045 2011 – tyto lyže jsou skvělé pro každého začínajícího závodníka. Dobře se ovládají a jsou lehké.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv