Publikováno Čer 07 , 2015 v Zajímavosti

Nové BMW 3 vás ohromí

1 Komentář
Nové BMW 3 vás ohromí

BMW si ke svému čtyřicátému výročí nadělil dárek, novou generaci BMW řady. Jde o vzorovou ukázku vývoje vozu, jež posunuje měřítka svého segmentu na zcela novou úroveň. Vozy BMW 3 již 40 let vynikají svou dynamikou, hospodárností i svým emotivním vzhledem. Nové vozy jsou ale naprostými originály, krásnějšími než kdy předtím.

Nové sedany a Touringy BMW 3

Nové modely BMW 3 Sedan a Touring vynikají ve své třídě svými hodnotami spotřeby paliva a sportovní dynamikou. Dynamické vlastnosti jsou zřejmé už ze vzhledu vozidla, jenž zaujme svou účelovostí, napětím a elegancí. Vůz z nové BMW řady 3 je naprostým originálem své třídy. Po svém omlazení ještě mnohem atraktivnějším, než byl kdykoliv předtím.

Nové vozy BMW řady 3 Sedan a BMW Touring mají mnohem ostřejší design a sportovnější přední i zadní výhled. Designéři v rámci redesignu do konstrukce nainstalovali světlomety s volitelným full-LED osvětlením. Uvnitř vozů se pak střetnete s prvotřídními materiály a s možností zlepšit vzhled, s nímž dosáhnete luxusního nádechu. Novinkou je i světová premiéra nového čtyř a šestiválcového zážehového motoru. Všechny tyto nové motory pochází z rodiny nově vyvinutého modulárního BMW EfficientDynamic motoru.

Nová řada 3 představuje jádro značky BMW

I přes příkladnou hospodárnost vozy BMW 3 poskytují radost z jízdy. Tento fakt dokazuje i prodejnost těchto vozů, kdy se jich od roku 1975 prodalo více než 14 miliónů kusů. Aktuálně nejnovější verze těchto vozů – BMW 3 Sedan a Touring vytváří téměř ¼ celkového prodeje značky. Jde tedy zcela zřejmě o jádro značky BMW, více než jak tomu bylo u jiné modelové řady. Příběh o úspěchu BMW pokračuje a může i nadále posilovat svou vedoucí pozici v segmentu sportovních vozů střední třídy.

Nejnovější modely z poslední generace BMW řady 3 Sedan a Touring naleznete u Mach Motors (prodejce luxusních vozů BMW v Jižních Čechách). Více informací o novinkách, značce i prodejci, se dozvíte na jeho domovských stránkách www.machmotors.cz.

Jeden komentář → “ Nové BMW 3 vás ohromí ”

  1. Stejně je nejlepší naše Škoda Favorit, říká to i můj Dežo …


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv