Publikováno Říj 10 , 2014 v Cestování

Netradiční dovolená s příchutí exotiky

0 Komentářů
Netradiční dovolená s příchutí exotiky

Dovolená v zahraničí není odkázána pouze na letní měsíce. Vždyť na světě je tolik míst, kde si můžete užívat příjemných letních teplot, i když u nás na teploměru objevujeme minusové hodnoty. A právě v měsících od listopadu do března je ta nejvhodnější doba pro návštěvu exotické země, jakou je Indie.

Indie si vás získá v mnoha směrech. Její nádherná příroda s bohatou vegetací, průzračně čisté moře Indického oceánu a na druhé straně Himaláje nebo místní kultura či památky vás jistojistě okouzlí.

Při výběru cestovní kanceláře se zkuste obrátit na cestovní kancelář Monoi, která nabízí pouze luxusní zájezdy zajišťující netradiční zážitky. CK Monoi působící již 18 let na českém trhu má v nabídce spoustu destinací Indie.

Pro milovníky průzračně čistého moře, nádherných písčitých pláží obklopených exotickou vegetací bude vhodné zvolit pobyt v Kerale. Ne nadarmo se tomuto místu říká ráj na zemi. Kromě nasávání energie ze slunce a krásného prostředí je zde možnost využít relaxačních či regeneračních masáží, které pomáhají harmonizovat celé tělo. Kerala je totiž místem, kde se setkáte se staroindickou medicínou ajurvédou.

Jestliže toužíte odjet z dovolené v harmonickém rozpoložení, být na 100% vyrovnaní a klidní, měli byste zvolit pobyt v Gokarně s názvem SwaSwara. Zde můžete díky speciálním programům regenerovat, relaxovat či detoxikovat své tělo. Nebo můžete zvolit program zaměřený na jógu a koordinaci těla.

Třetí možností je dovolená Indie, díky které poznáte Indii od severu k jihu, tak se totiž jmenuje i samotný poznávací zájezd, který vám umožní navštívit okouzlující i tajemná místa Indie.

Indický oceán skrývá mnoho dalších míst, která mohou být pro vaši dovolenou jako stvořená. Hned při jižním pobřeží Indie narazíme například na Srí Lanku. Exotická dovolená na Srí Lance je snem snad každého. Na tomto místě vás s úsměvem na tváři přivítají místní obyvatelé, žijící ruku v ruce s tropickou přírodou. Na Srí Lance naleznete tropické deštné pralesy ukrývající neobvyklé druhy zvířat i rostlin, které už víckrát v životě neuvidíte. Pláže a průzračně čisté moře v kombinaci s exotickým prostředím, to není sen, to je Srí Lanka dovolená.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv