Publikováno Bře 26 , 2013 v Finance & Služby

Nejvýhodnější hypotéka

0 Komentářů
Nejvýhodnější hypotéka

Dnešní uspěchaný život vede spoustu rodin k upínání se na klid a pohodlí domova. A aby bylo možno si tuto možnost dopřát, je velmi často nezbytností stávající obydlí rekonstruovat, či si pořídit zbrusu nové. Ve většině případů však nejsou k dispozici potřebné finance, a tak je potřeba poohlédnout se po hypotéce.

Hypotéka od nás je garantována a jde získat bez starostí. Díky přehledu všech nabízených produktů na českém trhu hypotéční specialista doporučí hypotéku vám šitou přímo namíru. Vyřízení hypotéky není jednoduchou záležitostí, i s tímto je náš specialista připraven pomoci.

Velmi oblíbenou je také tzv. Americká hypotéka, jde o finanční produkt, jenž nabízí možnost získané peníze použít nejen na stavbu, rekonstrukci či nábytek. Peníze je možno použít jakýmkoliv způsobem bez dokládání účtů. Toto je sice vykoupeno vyšší úrokovou sazbou než je možno sjednat u klasických hypoték, a však stále je úrok nižší než u spotřebitelských úvěrů.

Když končí fixní období u stávající hypotéky je čas se poohlédnout po možnosti refinancování hypotéky. Přehled možností je velký a je důležité se tomuto věnovat dříve, než fixní období skončí a tak nabízíme svým klientů naše zkušenosti a přehled na finančním trhu, který nabízí srovnání všech produktů veškerých bank a spořitelen na českém trhu.

Pro zájemce o hypotéku je našim klientům k dispozici jednoduchý online nástroj hypotéka kalkulačka. Díky tomuto nástroji zjistíte, jaké budou vaše měsíční splátky, doba fixace a ostatní důležité informace. Na základě získaných údajů je možno se spojit s hypotéčním specialistou a zařízení hypotéky šité přímo pro Vás nechat na něm a pouze si vychutnat prvotřídní servis a péči, která se vám v žádné bance nedostane.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv