Publikováno Zář 25 , 2013 v E-shopy & Služby & Zajímavosti

Nejlepší motorové oleje, filtry a další příslušenství

0 Komentářů
Nejlepší motorové oleje, filtry a další příslušenství

Jste vlastníkem auta? Tak to vám jistě ve vaší garáži nechybí nejrůznější oleje a filtry, které k provozu auta potřebujete. Jak vybrat ty nejlepší právě pro váš vůz?

Motorové oleje a maziva můžete velice přehledně vybírat z řazení do skupin podle značky, viskozity, normy výrobce a použití. V nabídce máte na výběr z motorových olejů od předních světových výrobců. Jmenujme například Shell, Total, Elf, Valvoline, Mobil, Pennasol. Nechybí ani speciální oleje vyrobené přímo od značek automobilů Ford, Bmw, Mazda, Opel a Toyota. Ten správný olej si zde najde opravdu každý. Na stránkách nechybí ani poradna, kde se zákazník dozví odpovědi na otázky související s volbou oleje pro své auto.

Nezbytnou součástí vašeho auta jsou filtry. Olejové, vzduchové, palivové, kabinové. Ty vše najdete na jednom místě. Ke správné volbě filtru vám pomůžou základní informace o vašem vozidle, které najdete v technickém průkazu. V kategorii auto filtry naleznete kategorie výrobců automobilů. Po zvolení vaší značky, zadáte typ automobilu. Před sebou už budete mít nabídku filtrů vhodných právě pro vaše vozidlo. Všechny filtry jsou od výrobců Mann, Bosch a Filtron. V kategorii značky filtrů není problém vyhledat filtr právě podle těchto výrobců a ne podle typu automobilů.

Pokud potřebujete další nezbytnosti pro vašeho motorového miláčka, jistě najdete, co sháníte. A jaké auto příslušenství je dále v nabídce? Provozní kapaliny jako jsou aditiva a přísady, brzdové a chladicí kapaliny. V kolonce údržba a servis najdete auto kosmetiku, auto chemii, maziva a oleje. V kategorii díly a úprava si můžete vybrat svíčky a žhaviče, povinnou výbavu a auto baterie.

Řadíte se mezi majitele auta, který se o svůj vůz pravidelně stará? Přejete si, aby vám co nejdéle sloužil? Tak to rozhodně nesmíte zanedbat jeho údržbu. Navíc, pokud vám celková hodnota objednávky překročí 1200 Kč, dopravu už platit nemusíte. Příjemný nákup!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv