Publikováno Bře 28 , 2013 v Finance & Služby

Nechte si poradit ohledně hypotéky

0 Komentářů
Nechte si poradit ohledně hypotéky

Zase peníze. Kolem peněz se točí celý náš život. Pokud nechcete být chyceni ve spárech banky, mohla by pro vás být řešení specializovaná firma GEAPRD FINANCE.

Máte starosti s hypotékou? Je jich na trhu tolik, že je nad síly každého z nás oběhat všechny banky a srovnat „nejvýhodnější“ hypotéky. Gepard není banka, najde vám tu opravdu nejvýhodnější hypotéku na trhu, bude s vámi po celou dobu splácení a samozřejmě i po ní. Nejen přátelské jednání a spolehlivost, ale navíc za vás bude vyřízeno veškeré papírování a to zcela zdarma. Navíc si na webu firmy můžete pomocí hypoteční kalkulačky předběžně nechat spočítat, jak by eventuelně vaše hypotéka mohla vypadat.

Jestliže máte již pár let uzavřenou hypotéku, ale nejste spokojeni s výší úroku, nebo měsíční částka, kterou hradíte je příliš vysoká, máte možnost refinancování hypotéky. Není to nic složitého, Gepard vám poradí co a jak. Nemusíte čekat na návrh od banky, informujte se sami. Vybereme s vámi výhodnější hypotéku s nižšími úroky a cenou splácení. Bude to pro vás nejvhodnější hypotéka na trhu, díky porovnání nabídek všech bank společně určíme tu správnou. Veškeré papírování se vám opět vyhne.

Mimo služby týkající se hypotéky vám Gepard nabízí řadu pojištění. Byly vybrány silné pojistné společnosti, které budou dobrým partnerem vašeho pojištění. Některé události neovlivníme, můžeme se alespoň pojistit a finance nám v nepříjemné situaci alespoň trochu pomohou. V nabídce je pojištění nemovitosti a domácnosti, dále pojištění na škodu způsobenou v běžném občanském životě, samozřejmě pojištění života a zdraví a nakonec důchodové pojištění.

Další v nabídce je stavební spoření, stavební spoření je státem podporované a garantované. Je velmi výhodné si takové spoření platit, protože díky státnímu příspěvku můžete získat až 20 000 ročně díky takovému spoření. Pokud chcete získat podrobnější informace, máte možnost kontaktovat finančního poradce, který vám předloží nabídku nejvýhodnějšího stavebního spoření.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv