Publikováno Říj 15 , 2014 v Služby

Nebuďte hloupí při výběru a nákupu nemovitostí

0 Komentářů
Nebuďte hloupí při výběru a nákupu nemovitostí

Sháníte pozemek, komerční objekt či byt? Nabídky realitních kanceláří se vám zdají příliš drahé? Tak to je nevyšší čas navštívit portál, který nabízí nemovitosti za nízké ceny. Proč tedy nakupovat drahé nemovitosti, když díky portálu Dražba nemovitostí je můžete nakoupit za 2/3 z odhadované ceny? Není o čem přemýšlet.

Na portálu je velké množství nemovitostí, které jsou následně prodávány v exekučních dražbách. Právě díky tomu lze nemovitost získat za velmi nízkou cenu. Pokud se napoprvé neprodá, její cena může klesnout dokonce až na polovinu ceny odhadované. Odhad hodnoty každé z nabízených nemovitostí je zprostředkován objektivním odhadcem, takže uváděná cena u nemovitostí je opravdu skutečná.

Dražby nemovitostí jsou při nákupu pozemků, bytových i nebytových prostorů využívány stále častěji. Hlavním důvodem je jistota, jakou cenu nemovitost má, což už bylo zmíněno, a dalším je také bezpečný způsob získání konkrétní nemovitosti. Jednoduše se nemusíte vůbec ničeho obávat.

Dražby se může účastnit úplně každý, kdo má o vybranou nemovitost nabízenou na portálu Dražba nemovitostí zájem a je starší 18 let. Díky přehlednému rozdělení nemovitostí podle typu, využití a lokality si jednoduše vyberete na portálu nemovitost a pak vás již čeká samotná dražba.

Pokud bydlíte v okolí Ostravy, můžete využít možnosti přímé účasti dražitelů a dostavit se na dražbu osobně do Exekutorského úřadu Ostrava. Nemáte-li možnost se do Ostravy dostavit, nevadí, žijeme v 21. století a proto je zde i možnost zúčastnit se dražby virtuálně, prostřednictvím tzv. elektronických aukcí. Co je ale důležité při účasti kteréhokoliv typu dražby, je důkladné nastudování dražební vyhlášky. Celý postup dražby při přímé účasti dražitelů, ale i dražby prostřednictvím elektronických aukcí naleznete jednoduše a stručně vysvětlený na portálu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv