Publikováno Lis 27 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Nebojte se blízké obdarovat zážitkovým dárkem!

0 Komentářů
Nebojte se blízké obdarovat zážitkovým dárkem!

Již od roku 2008 existuje Horolezecká škola RockJoy, jejíž vznik byl spontánní a cílem bylo naučit každého zájemce lézt s láskou. Způsob, jak se v této horolezecké škole budete učit, se liší od komerčních kurzů lezení, což vlastně můžete posoudit sami. Ke každému, kdo má o lezení zájem, se přistupuje profesionálně, což také umocňují dlouholeté zkušenosti a práce, kterou má škola RockJoy za sebou.

Jestliže si chcete na vlastní kůži zkusit lezení pod vedením velice zkušeného Jana Horáka, máte několik možností v tom, jaký typ kurzu zvolíte. Od kurzu pro úplné začátečníky a děti na horolezeckých stěnách přes kurzy lezení na pískovcových i nepískovcových skalách až po kurz pohybu po ledovci nebo zimní výstup třeba na Hoher Dachstein.

Kromě toho, že si takovýmto kurzem můžete splnit svoje sny, může se poukázka na horolezecký kurz nebo outdoorový zážitek stát i skvělým vánočním dárkem. Na vybrané kurzy je navíc od 1.12. do 24.12. sleva 25% z původní ceny. Poukázka, kterou oficiálně předáte jako vánoční dárek má platnost 1 rok.

A jaké konkrétní kurzy se slevou škola RockJoy nabízí? V nabídce jsou individuální hodiny lezení, kde si sami zvolíte počet hodin, které bude dárková poukázka zahrnovat. Dále základy lezení pro začátečníky a také mírně pokročilé. Cílem kurzu pro začátečníky je v první řadě seznámit se s technikami lezení, základním vybavením a také bezpečným jištěním. Kurz pro mírně pokročilé má účastníky zdokonalit ve svých technikách. Kurz lezení via ferrat venku je vhodný jako dárek pro jedince, kteří mají rádi skály a hory. Tento typ kurzu je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší lezce. Poslední možností je kurz lezení ledů. Tento kurz je vhodný pro zkušenější horolezce, kteří jsou plni odhodlání. Kurz je dvoudenní a odehrává se v Rakousku, v oblasti Pitzálského ledovce.

Dárkové poukázky a samozřejmě i veškeré horolezecké vybavení, které je instruktory na vlastní kůži vyzkoušeno, si můžete objednat na e-shopu rockjoyshop.cz.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv