Publikováno Říj 16 , 2014 v E-shopy

Navštivte nový e-shop se širokým sortimentem průmyslových těsnění

0 Komentářů
Navštivte nový e-shop se širokým sortimentem průmyslových těsnění

Nakupování přes internet není pro většinu z nás ničím neobvyklým. Stále více firem se spoléhá i na e-shopy, díky kterým si získávají nové zákazníky. Lidé totiž mohou využít služeb firmy, přestože třeba bydlí na druhém konci republiky a do kamenného obchodu by se těžko dostali. Proto bychom vás chtěli informovat o novém e-shopu, který umožňuje nákup zboží od firmy TECHSEAL jednoduše, z pohodlí domova.

Co tato firma nabízí a co vše si na e-shopu můžete objednat?

V zásadě se TECHSEAL zabývá prodejem průmyslových těsnění všeho druhu. Jedná se o velmi specializovanou prodejnu, kde naleznete z tohoto odvětví vše. Hlavními kategoriemi jsou řemeny klínové či ozubené veškerých velikostí dále ložiska, gufera, lepidla, tmely a různá maziva. Nesmíme ani zapomenout na kroužky tvarů V, X, O a v poslední kategorii jsou umístěné veškeré manžety, omegaty a kompakty. Každá kategorie je pak rozdělena do dalších podkategorií podle typu výrobku, aby hledání požadovaného zboží bylo pro každého zákazníka co nejsnadnější.

Například ložiska jsou dále logicky rozdělena do podkategorií jako ložiska kuličková, válečková, soudečková, kuželíková, kluzná nebo jehlová, což vám orientaci v tak širokém sortimentu opravdu zjednoduší.

Takže pouze zbývá vybrané zboží objednat a čekat, dokud nedorazí až k vám domů nebo do vaší firmy. Podrobnější informace o nákupu naleznete na e-shopu firmy pod záložkou obchodní podmínky, kde se mimo jiné dozvíte, že standardní doba dodání zboží je již do 3 dnů od vytvoření objednávky. V kontaktech naleznete adresu kamenné prodejny, která se nachází v Praze 10 – Štěrboholech, dále telefonní kontakt a e-mail. Při jakémkoliv dotazu stačí zvednout telefon a zavolat, odborníci z prodejny vám jistě ve všem rádi poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv