Publikováno Zář 19 , 2014 v Služby

Naučte se vyjednávat

0 Komentářů

Komunikace je v životě člověka tím nejdůležitějším prvkem, kterým může ovlivňovat svůj sociální život a to, jak ho ostatní lidé vnímají. Díky umění komunikace a vyjednávání si můžete zařídit téměř vše, co potřebujete, co se vám líbí a naopak můžete slušně odmítnout to, co se vám někdo snaží neodbytně vnutit. Ne všichni však tuto schopnost umíme naplno využít ve svůj prospěch. Vzpomeňte si, kolikrát jste si už byli nuceni koupit nějakou věc, o které jste již předem věděli, že ji nevyužijete, ale svědomí vám nedalo a kvůli výřečnosti prodávajícího jste nakonec podlehli. Nebo i takové rodinné hádky, víte, že máte pravdu, ale svůj názor neumíte prosadit dostatečně důrazně na to, abyste daný spor vyhráli. Věřte či ne, tohle ale i mnohem víc se ještě stále můžete naučit.

Řešením je pro vás kurz vyjednávání. Pokud však nemusíte hromadné akce a máte rádi na studium vlastní prostor a hlavně jste rádi pánem svého času, nezoufejte. Právě pro vás je určen tzv. virtuální kurz vyjednávání. Co si pod tím představit? Jde v podstatě o kurz, který je veden formou videa, které si můžete pustit kdekoliv a kdykoliv během dne, jedinou podmínkou je, že váš počítač má přístup k internetu. Vybraný kurz si stačí objednat prostřednictvím e-shopu, zaplatit zmíněnou částku a pak už vám nic nebrání v tom, dále se vzdělávat. Virtuální kurz vyjednávání, který vede profesionální lektor Vojtěch Bednář, vás především připraví na to, jak se vůbec na vyjednávání připravit, dozvíte se o to, že existuje několik typů vyjednávání a kdy je který typ vhodné použít.

Samozřejmě se dozvíte i několik tipů a triků, které se vám budou v praktickém životě velice hodit a zároveň si při nich uvědomíte, jak jste ostatními lidmi, které ve svém ať už pracovním či osobním životě, manipulování, aniž byste o tom věděli. Představíte si také to, co ostatním o sobě můžete (ať chtěně či nechtěně) sdělit pouze prostřednictvím neverbální komunikace.

Výhodou této virtuální formy vzdělávání jsou především ušetřené peníze, je tedy populární ve firmách, kde chtějí pokračovat ve vzdělávání svých zaměstnanců i s omezeným rozpočtem. Touto formou lze však absolvovat mnoho dalších kurzů, jako např. projektové řízení, realizaci Assessment a Development Centra apod. Stačí vybrat, kliknout a sledovat…

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv