Publikováno Lis 13 , 2013 v E-shopy & Zajímavosti & Zboží

Náramkové hodinky jako nové pro každý den

0 Komentářů
Náramkové hodinky jako nové pro každý den

I každodenní a nudný outfit můžete velmi jednoduše a rychle zpestřit praktickým doplňkem v podobě náramkových hodinek. Nošení hodinek je u mnoha lidí běžnou záležitostí. Někteří však tomuto praktickému zvyku doposud nepropadli. Jedním z důvodů může být i ten, že ne každý typ hodinek se hodí ke každému outfitu.

Pro ty z vás, kteří jsou nároční a za každou cenu chtějí být dokonale sladění, tu máme skvělou zprávu. A to sice v podobě hodinek, které se dají velice snadno a rychle obměnit podle aktuálního oblečení či nálady. Každý den mohou vaše hodinky vypadat jinak a překvapovat okolí. Docílíte toho tím, že u nich jednoduše vyměníte pásek, kterým hodinky připevňujete na zápěstí.

Tímto způsobem případné obměny se mohou pyšnit třeba hodinky značky South Lane. To, že je můžete zakoupit i v České republice a na Slovensku je žhavou novinkou. E-shop, na kterém se dají zakoupit, byl spuštěn teprve 8. listopadu. Hodinky tam jednoduše objednáte a doručeny vám budou zcela zdarma. Tak neváhejte a buďte jedněmi z prvních, co jsou IN!

Jedná se o Švédskou značku. Samotné hodinky jsou vyráběny v Portugalsku a řemínky ve Francii. V nabídce najdete 3 druhy ciferníků a asi 20 typů pásků. Vyberte si ty, které se vám nejvíce líbí. Pásky zaručeně zaujmou každého ve vašem okolí. Jsou originální a nápadité. Nejedná se však o žádné nevkusné kousky. Tyto moderní hodinky vynikají právě svým severským minimalismem, který dodá eleganci a šmrnc vašemu vzhledu.

Co se materiálu týče, řemínky jsou k dostání buď z textilie NATO, nebo z kůže. Výměna pásků je skutečně rychlá a za ten efekt to rozhodně stojí. Experimentujte, buďte decentní! Každý kus má své kouzlo. Jestli už nějakou dobu hledáte pánské hodinky, které jsou kvalitní, ale přesto cenově dostupné, právě jste je našli. Navíc si můžete být jisti, že vás nikdy díky své variabilitě neomrzí.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv