Publikováno Bře 24 , 2012 v Služby & Zajímavosti & Zdraví

Nano impregnace obuvi

0 Komentářů
Nano impregnace obuvi

Už nám jaro konečně zaklepalo na dveře, odložíme lyže a další zimní sportovní vybavení a budeme se těšit na dlouhou outdoorovou sezónu. I v tomto případě je ale nutné určité vybavení, jako jsou hole, batohy, lahve na vodu, nepromokavé oblečení, ale samozřejmě také vhodná obuv. Obuv vybírejte hlavně podle toho, aby vám seděla a byla pohodlná. Co se její životnosti týče, tak tu můžete prodloužit díky zcela revoluční nano impregnaci bot.
Pokrok nezastavíš a nano technologie už najdeš sna v každém oboru a nano impregnace bot není výjimkou. Ta totiž zajistí nejenom dokonalou ochranu proti vodě a dalším nepříznivým vlivům, ale navíc umožní vlhkosti zevnitř aby odcházela. Tak umožní, aby pokožka nohou dýchala a nohy se méně potily. To je velmi zdravé z hlediska plísňových onemocnění. Plísně a bakterie totiž ke svému životu vlhkost neodmyslitelně potřebují. Dále vás nebudou trápit puchýře a další oděrky, které by v důsledku tření ponožky a boty o nohu tak jako tak vznikaly.
Běžné impregnace se vyrábějí na principu teflonu, silikonu, vosku případně oleje. Naopak  nano impregnace je mnohem trvanlivější a odolnější vůči otěru, a tak provádíme  ošetření nano impregnací mnohem méně často.
A kde nano impregnaci seženete? Více o produktu Nano Concept se dozvíte na nano-concept.cz.mimo jiné se zde dočtete, že jej lze použít i pro impregnaci stanů, oděvů, čalounění a podobně. Podtrženo sečteno se hodí všude tam, kde je požadována vodoodpudivot, nebo kde potřebujete zamezit špinění materiálu či blednutí barev.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv