Publikováno Kvě 16 , 2014 v Služby

Nakupování nehtové kosmetiky přes internet

0 Komentářů
Nakupování nehtové kosmetiky přes internet

Každá žena by měla pečovat o svůj vzhled a k tomu také patří i upravené nehty. V dnešní době se staly velmi oblíbené nehty umělé, které si nechávají ženy dělat v kosmetických salónech. Možností, jak umělé nehty ve výsledku vypadají, je nekonečně mnoho, záleží pouze na fantazii a také na materiálu, který má kosmetický salón k dispozici.

Vybavení kosmetického salónu je velmi důležité, ale nemusíte při shánění potřebných pomůcek a materiálu nikde jezdit ani běhat po obchodech, nejjednodušším řešením je nákup přes internet. Skvělou volbou je v tomto ohledu e-shop BeWomen, který se zabývá prodejem nehtové kosmetiky a veškerého vybavení pro salóny.

Umělé nehty na www.bewoman.cz se dají rozdělit na nehty gelové a akrylové. UV gelové nehty se liší od akrylových tím, že se po jejich aplikaci musejí ruce vložit do UV lampy, kde nehty ztvrdnou. V nabídce tohoto e-shopu naleznete UV gely na nehty různých barev, UV gely metalické, glitterové nebo třeba termo UV gely, gely stavěcí či dokončovací. Vybírat zde máte opravdu z čeho, jedním si ale můžete být vždy jisti a to je kvalita. Veškeré UV gely na nehty jsou totiž v té nejvyšší kvalitě, jsou velmi trvanlivé, tenké a nežloutnou, což zajišťuje přirozený vzhled finálních gelových nehtů. Samozřejmě si na e-shopu BeWoman v nabídce můžete vybrat i z mnoha UV lamp, které jsou při modeláži gelových nehtů nezbytné.

Druhou kategorií jsou nehty akrylové, které se modelují pomocí akrylového prášku a tekutiny, která se nazývá liquid. Modelace akrylových nehtů je o něco náročnější, protože akrylové nehty zasychají na vzduchu, bez použití lampy. Výhodou těchto umělých nehtů je jejich tvrdost a přilnavost k přírodnímu nehtu, proto se akrylové nehty hodí pro ženy, které manuálně pracují. Akrylové nehty BeWoman vám také zajistí nevyšší kvalitu, kterou jistě každá žena pocítí například při domácích pracích či při používání čisticích prostředků.

Kromě základního materiálu a pomůcek pro modeláž umělých nehtů má e-shop v nabízeném sortimentu různé zdobící techniky, nehtové tipy, šablony, ale také velké množství různých pilníčků, štětců nebo celé kosmetické kufříky.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv