Publikováno Lis 09 , 2014 v Služby

Nadstandardní služby půjčovny lešení

0 Komentářů
Nadstandardní služby půjčovny lešení

V dnešním článku se podíváme na téma staveb a rekonstrukcí. Najít vhodnou stavební firmu, která zrealizuje rekonstrukci nebo třeba jen renovaci fasády domu, bytového domu nebo dokonce paneláku či nějaké historické budovy, není zrovna jednoduché. Ovšem s podobnou rekonstrukcí samozřejmě souvisí lešení. Málokdy si totiž dělníci vystačí se žebříkem. Právě proto se v dnešním článku zaměříme na společnost, která lešení zapůjčuje. Běžně firmám, které vyrábějí a instalují okna, rekonstruují fasády na starších budovách a instalují fasády zcela nové na novostavbách. Pokud ale máte doma šikovného kutila, samozřejmě si může pomocníka pro práci ve výškách objednat i po vlastní ose. Jistě mi dáte za pravdu, že mít doma složené trubky, kolena a spoje je naprosto bezpředmětné.

Nabídka společnosti Schwank

Za svoje peníze samozřejmě chcete služby, které odpovídají vynaloženým finančním prostředkům a pokud možno ještě něco navíc. Právě proto doporučujeme firmu Schwank, která krom klasického pronájmu nabízí spoustu nadstandardních služeb.

Hlavní výhodou jsou velmi šikovní, plně proškolení pracovníci, kteří vám rádi pomohou a poradí. Společnost také nabízí spedici a logistiku, tedy odvoz materiálu přímo na místo určení, ale také následný odvoz materiálu, který už potřeba nebude a samozřejmě také odpadu. Nejedná se tedy jen a pouze o čistokrevnou půjčovnu lešení.

Informovat se také můžete o službách projektantů a statiky! Ano, čtete správně! Společnost má pod svými křídly také odborníky z této oblasti. Nemusíte se tak obávat nějakých problémů. Zcela nejjednodušší je vše zajistit na jednom místě. Pak také neřešíte problémy s případnou reklamací a co je nejdůležitější, komunikujete vždy s jednou firmou, takže se odbourají také chyby vzniklé komunikačními bariérami mezi různými subdodavateli.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv