Publikováno Čvc 09 , 2015 v Dům a byt

Moderní vířivku Softub využije celá rodina

0 Komentářů
Moderní vířivku Softub využije celá rodina

Po namáhavém pracovním dni si tělo žádá odpočinek. Relaxovat ve vyhřáté vířivce je snem každého z nás. Spousta lidí toužící po vířivce narazí na klasické bariéry: „Kam neforemnou a velkou vířivku umístit? Jakou zvolit vířivku, když většina z nich je hlučná a těžká?“ Alternativou ke klasickým vířivkám je měkká vířivka ze speciálního materiálu zvaného PolyBond. V následujících řádcích si o současném hitu jménem Softub prozradíme více informací.

Moderní vířivka Softub se výše zmíněným neduhům naprosto vyhýbá. Pyšní se nízkou hmotností, snadnou manipulací a odolným materiálem, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Vířivka disponuje efektivní filtrací, a proto nemusíte příliš často měnit vodu. Tímto výčet výhod ještě zdaleka nekončí.

Odolná a přizpůsobivá vířivka

Klasická hranatá vířivka je tvrdá, drahá, těžká a hlavně má vysoké provozní náklady. Stylová vířivka Softub je ve tvaru kruhu a je pravým opakem klasické vířivky. Je charakteristická nízkou hmotností, snadnou manipulací a úsporným provozem. Venkovní vířivka je vhodná na příjemné romantické večery ve dvou, ale také na rodinné radovánky s vašimi dětmi.

Vířivka je vyrobena ze specifického materiálu – PolyBond pěny – který zajišťuje její měkkost. Vnější plášť tvoří LeatherTex, což je odolný materiál používající se u vnějšího čalounění jachet. Tato úsporná vířivka je odolná vůči nepříznivému počasí a slibuje dlouhou životnost. Můžete ji používat venku i za deště či během zimního období.

Tři modely vířivky

K dostání jsou tři varianty vířivé vany Softub. První model vystupuje pod názvem Sportster 140. Má průměr 1,5 metru a kapacitu maximálně dvě osoby. Zlatou střední cestou je Legend 220 s průměrem 1,8 metru a kapacitou až čtyři osoby. Maximální komfort slibuje vířivka Resort 300+ s dvoumetrovým průměrem a kapacitou až šest osob.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv