Publikováno Srp 13 , 2015 v Služby

Mobilní haly pro každou příležitost

0 Komentářů
Mobilní haly pro každou příležitost

Mobilní haly se často využívají jako skladovací a výrobní prostory, hodí se i na zahradní párty, slavnosti, festivaly, prezentační a sportovní akce. Na tyto jednorázové události se používají právě proto, že se dají rychle postavit a po akci opět rozložit.

Pronájem mobilních skladovacích hal s veškerým servisem nabízí i společnost Argo servis. Přijedou, postaví halu nebo párty stan podle vašich požadavků a zajistí všechno kolem, co je potřeba. V hale můžete mít klimatizaci, vytápění, výzdobu, mobilní toalety, nábytek, regály, apod.

Jak vypadá mobilní hala

Pro skladovací účely je podstatné, že vám zastřeší materiál / výrobky. Pro případy různých událostí se hodí vysvětlit, že hala bude taková, jakou si ji uděláte. Vyberete si rozměry:

· šířka: 10, 12, 15, 20, 25, 30, 40 metrů

· délka: násobky 5 metrů

· výška: 2,38 až 4 metry

Konstrukce je z pevných duralových profilů s žárově zinkovanými spojovacími prvky. Boční opláštění záleží na vašem výběru. Dodává se buď jen plachta, plast nebo nejpevnější plechová varianta. Jde o to, k jakému účelu halu potřebujete a v jakém ročním období. Pro zimní skladování zboží vyberete plechové boční stěny, pro stan na letní zahradní slavnost se bude hodit plachta, aby dovnitř mohl čerstvý vzduch a nebylo uvnitř příliš teplo.

Výhody mobilních hal

Rychlá montáž. Má příští týden pršet a vy jste zrovna navezli na stavbu nový materiál? S mobilní halou se to stihne.
Rychlá demontáž. Mobilní haly jsou obvykle využívány jen dočasně, a tak je důležité i rychlá demontáž a uklizení okolního prostoru.
Žádné administrativní nároky. Nepotřebujete stavební povolení.
Bez omezení velikosti. Vyberete si, co se vám hodí.
Možnost přizpůsobení. Určíte si, kde chcete mít okna, dveře a další vybavení.
Individuální vybavení. Jak již bylo řečeno, Agroservis vám zajistí vše od toalety až po květinovou výzdobu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv