Publikováno Lis 16 , 2014 v Zajímavosti

Měřicí přístroje DEOM, na které se můžete spolehnout

0 Komentářů
Měřicí přístroje DEOM, na které se můžete spolehnout

Meteorologie v průmyslu je velmi specifický obor, který se neobejde bez kvalitních moderních přístrojů. Spolehlivým dodavatelem těchto měřicích přístrojů je společnost DEOM, která se v tomto odvětví pohybuje již od roku 1994. Díky tomu může ve své práci uplatňovat získané zkušenosti a stávat se tak ještě profesionálnější.

Již od počátku se zabývá prodejem měřicí techniky, která spojuje elektroniku a optiku se softwarem a v kombinaci s přesnou mechanikou vzniká prostředek k dokonalému měření. Na webu společnosti objevíte celou řadu specifických měřicích přístrojů vynikající svou spolehlivostí.

V sortimentu objevíte například multisenzorové měřicí přístroje Micro-Vu, které jsou dále rozděleny na přístroje ruční, automatické stolní a třetí skupinou jsou automatické portálové. Další jsou v nabídce 3D měřicí scannery Solutionix, které slouží k vytvoření 3D obrazu přesně podle naměřených součástí. Tyto přístroje jsou díky své automatizaci velmi snadno ovladatelné a jejich obsluhu zvládne každý bez obtíží. Laserinterferometr slouží ke kalibracím souřadnicových přístrojů. Tento přístroj vyniká svou malou hmotností a je tedy dobře uskladnitelný, proto se snadno přemisťuje a díky jeho srozumitelnému softwaru se i snadno ovládá.

Dalším nutným přístrojem je měřicí rameno MetroArm, které funguje na základě světla kamery. Snímáním pera světla je měření snadné a hlavně nabízí měření více vzdálených a dokonce skrytých bodů. Nízká hmotnost pohybující se kolem 1 kg umožňuje navíc velmi snadné přemisťování.

Pokud chystáte měření v náročných podmínkách a potřebujete odolný stroj, který navíc dokáže měřit velmi rozměrné objekty, bude správnou volbou METRONOR, který může být vybavený buď jednou, nebo dvěma měřicími kamerami. Přístroj se dvěma měřicími kamerami vám poskytne logicky přesnější výsledky měření požadované například v automobilovém průmyslu.

Posledním pomyslným bodem jsou digitální profiprojektory, což jsou ruční měřicí přístroje zkombinované z měřicího mikroskopu a profiprojektoru.

Na prvním místě této společnosti záleží na spokojenosti zákazníků, a proto je samozřejmostí i servis všech zakoupených měřicích přístrojů a vstřícná komunikace.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv