Publikováno Lis 27 , 2014 v Dům a byt

Mějte svůj majetek stále pod kontrolou

0 Komentářů
Mějte svůj majetek stále pod kontrolou

Vykrádání domů je dnes pomalu na denním pořádku. Proto není radno podceňovat zabezpečení domu i celého pozemku. Scénář je většinou takový, že přijedete z víkendu domů, nebo se ráno probudíte a zjistíte, že například z garáže zmizela kola. Avšak nahlášením na policii většinou celá věc končí, protože je téměř nemožné pachatele chytit. Pomůckou, která vám v tomto případě může velmi pomoci, je fotopast na zloděje.

Tento přístroj se umístí do výše položeného místa a snímá plochu v jeho záběru. Opravdu důležité je zde zcela neviditelné snímání. Pokud by přístroj byť jen občas bliknul, mohl by si jej zloděj včas všimnout. Fotopasti na zloděje, které objevíte na specializovaném e-shopu E-fotopast.cz, mají kromě focení i schopnost nahrávání krátkých video sekvencí. Moderní typy dokážou nafocené či natočené dokumenty, díky zabudovanému GSM modulu, posílat na váš mobil prostřednictvím MMS nebo přes GPRS do e-mailu. Tato funkce umožní mít majetek stále pod kontrolou, i když jste třeba stovky kilometrů od vašeho domova.

Společnost, která provozuje tento e-shop specializující se pouze na fotopasti, je předním českým distributorem tohoto typu přístrojů. Fotopasti na zloděje jsou nainstalovány v mnoha českých městech i obcích a chrání majetek nespočtu lidí. Kromě občanů také využívá tyto fotopasti i Policie ČR. Kvalita přístrojů je spolu se spolehlivostí opravdu vysoká a ceny jsou naopak velmi nízké.

Při zakoupení přístroje značky Acorn cz je jeho součástí i SD karta, baterie a také ochranný box. Kovový ochranný box je při instalaci velmi důležitý, zabrání totiž jejímu zcizení. Fotopast bez ochranného boxu může být zbytečnou investicí. Pokud by došlo ke krádeži, byl by efekt paradoxně naprosto opačný. Pro více informací nebo rady o správném výběru fotopasti určitě navštivte e-shop, kde je vše srozumitelně vysvětleno.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv