Publikováno Říj 26 , 2014 v Zajímavosti

Mějte spotřebu tepla a vody pod kontrolou

0 Komentářů
Mějte spotřebu tepla a vody pod kontrolou

Ceny za energie stále rostou, a proto není nic neobvyklého, že se většina lidí v tomto ohledu snaží ušetřit. Ať se jedná o vodu nebo úspory tepla, které řešíte hlavně nyní, když začíná zima. Jediný způsob, jak mít spotřebu stále pod dohledem, je kvalitní a přesný vodoměr a měřič tepla. Díky nim vidíte ještě před odečtem, jak průběžně spotřeba stoupá a zda to lze upravit, abyste ušetřili.

Pokud plánujete pořízení nových, spolehlivých a hlavně přesných měřičů obraťte se jistě na společnost INMES, která má v tomto oboru již dlouholeté zkušenosti.

Co se týče vodoměrů o jejich instalaci do bytů nelze pochybovat. Díky nim lze dosáhnout spolehlivého rozúčtování vody a slouží tedy hlavně jako motivační prvek. Vodoměry by měly být pravidelně kontrolovány a měly by dostávat tzv. cejch, tedy značku, že je vodoměr v pořádku. Výběr kvalitního vodoměru před samotným namontováním nebo výměnou za nový by měl být pečlivě zvážen. Odolnost proti ovlivňování je logicky to nejdůležitější, proto byste se měli o této vlastnosti vodoměru dostatečně informovat. Vodoměr také musí chránit plomba, která zamezuje nechtěné demontáži. Stejně jako u vodoměrů je výhodná i instalace měřičů tepla, rozdělovače vás informují o přesném odběru tepla jen pro váš byt.

Firma INMES vám namontuje zcela nové vodoměry i měřiče tepla, provede demontáž starých a následnou montáž nových zařízení. Nabízí nové i repasované, tedy funkční, již použité, ale opravené vodoměry a také nové indikátory topných nákladů. Součástí služeb společnosti INMES je i odborné poradenství v oblasti topení, odběru vody a možných úspor.

Při návštěvě webu společnosti se dočtete mnoho dalších zajímavých a potřebných informací, které jistě upotřebíte při uvažování nad novým vodoměrem či měřičem tepla. Při případných dotazech není nic jednoduššího, než se dotázat na uvedených kontaktech.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv