Publikováno Zář 03 , 2015 v Fauna

Matrace a polštáře pro psy…

0 Komentářů
Matrace a polštáře pro psy…

…zajistí vašim mazlíčkům dokonalý komfort

Každý pejsek potřebuje svůj pelíšek. Je to místo, kam se uchýlí, pokud na něj zrovna nemáme čas, a když chce odpočívat. Nejpraktičtějšími variantami pelíšků jsou matrace pro psy a speciální psí polštáře. Mohou se stát nejen pohodlným místem pro odpočinek pejska v noci a během dne, ale také atraktivním designovým doplňkem domácnosti. Vybíráme je podle materiálu a velikosti, ale také podle jejich vzhledu. Pokud totiž máme velkého psího kamaráda, zabere psí pelíšek hodně místa a měl by se nám do bytu hodit.

Výběr barev a vzorů je dnes neskutečný, takže nemusíme mít strach, že bychom nenarazili na matrace a polštáře pro psy v designu, který se hodí k sedačce, nábytku, barvě stěn nebo závěsům. Vybíráme i podle barvy srsti pejska. Pro černého psíka asi nebude nejvhodnější černá matrace, protože se na ní „ztratí“. Samozřejmě koupit ji můžeme, je to jen naše věc, a pejskovi na barvě pelíšku nezáleží.

V chovatelských potřebách koupíme kvalitní pelíšky, které už něco vydrží. Potahy se dají prát a mnohdy jsou voděodolné. Sehnat se dají dokonce i zdravotní matrace pro psy. Ty budou vyhovovat těžším, starším nebo handicapovaným pejskům. Zabraňují proleženinám a otlakům, takže je ocení zejména větší psí plemena, která na otlaky trpí. Ve složení najdeme studenou pěnu a molitan. Samozřejmostí je pratelný potah na zip a kupit si můžete i potah náhradní.

Polštáře pro psy jsou jednoduchými a tradičními pelíšky. Snadno se perou i přemísťují z místa na místo. Mohou být obdélníkové nebo oválné. Praktické, zejména pro větší pejsky, jsou polštáře rohové. Důležitá je kvalitní výplň, aby se polštář nesležel a pejskovi byl pohodlný. Může jít o molitan, molitanové vločky nebo kuličkové rouno. Dopřejte vašemu pejskovi to nejlepší, zaslouží si to!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv