Publikováno Led 26 , 2014 v Dům a byt & Služby

Markýzy pro každý prostor

0 Komentářů
Markýzy pro každý prostor

Kvalitní stínící technika je neocenitelná především během slunečných letních dní. Možností zastínění je hned několik. Poslední dobou jsou velmi oblíbené exteriérové markýzy, které na rozdíl od klasických žaluzií, představují velmi dekorativní prvek.

Markýzy vytvářejí příjemné klima v interiéru, ale jsou vhodné i pro předzahrádky, terasy a pergoly. Jejich kvalita závisí na především na použitém materiálu. Kvalitní textilie jsou pevné, odolné a nenáročné na údržbu, barevně stálé a odolné proti UV záření i větru. Jejich  antistatická vrstva zabraňuje usedání prachu. Jejich design může upoutat pozornost nebo naopak splynout s okolím.

Stejně tak důležité, jako je použití kvalitních textilií, je i provedení kazet. Kvalitní kazety markýz zůstávají i při vysoké pevnosti velmi subtilní a fasádu nijak nehyzdí.

Kazety markýz Diamond design mají stěny silné 2,5 mm a vyrábí se z kvalitní hliníkové slitiny. Napínací lanka jsou z vysoko pevnostního splétaného nerezového vlákna obaleného PVC. Konstrukcí kazet zajišťuje během uzavření odolnost proti vodě a prachu. Touto ochranou látky a kloubových ramen markýzy se zaručí, že markýzy bez problémů přečkají zimu a nepříznivé klimatické podmínky. Markýzy Diamond design odolávají větru o síle až 45 km/hod. To jestli je vítr příliš silný pro použití markýzy vám pomůže zjistit větrné nebo otřesové čidlo.

Pokud potřebujete markýzu uchytit na balkony bytových domů nebo na jiné místo, než je svislá fasáda nebo rovný strop, můžete použít polokazetové markýzy, které umožňují náklon až 70 stupňů. Pohodlnější než ovládat markýzy klikou je zvolit markýzy poháněné motorem a ovládané nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovladačem.

Ve specializovaném obchodě Diamond design najdete mnoho nejrůznějších druhů markýz. Zvolit si můžete rozměr, dekor i uchycení na stěnu či strop a v neposlední řadě i způsob ovládání markýz. Diamond design zajistí kompletní dodávku markýz, od jejich návrhu až po instalaci na místě.

Pro bližší informace o markýzách, možnostech instalace a příslušenství klikněte zde.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv