Publikováno Pro 17 , 2012 v Dům a byt & E-shopy & Služby & Zboží

Madla jako alternativa k dveřním klikám

0 Komentářů
Madla jako alternativa k dveřním klikám

Děkujeme, že jste navštívili náš informační webový portál. V dnešním článku se zaměříme na dveřní madla. Inspiraci k tomuto článku nám přinesl kolega z redakce, který zrovna vybavuje novostavbu podlahami a samozřejmě také interiérovými i venkovními dveřmi. Kdo má toto vybírání již za sebou, mi dá jistě za pravdu, že vybírat dveře není zrovna jednoduché. Do garáže potřebujete dveře nehořlavé, bezpečnostní. Do interiéru pak takové, které nejsou drahé, ale na druhou stranu natolik kvalitní, aby nepropustily hluk a navíc byly nízkoúdržbové.

Ovšem pro někoho maličkost, pro někoho velmi důležitý parametr jsou i další propriety. Tím máme na mysli dveřní kování a kliky a případně také madla. Zda si vybere kliku nebo madlo na dveře je jen a pouze na vás. Obojí má své pro i proti. Madla nemusíte promazávat. Nestane se, že ztratíte klíč od vložky. Řešit problémy se zamčenými nebo věčně otevřenými dveřmi je poněkud problém. To ale můžete vyřešit vložkou, která má integrované zavírání. To oceníte zejména v koupelně nebo třeba na WC.

Ovšem madla mají hlavní přednost v tom, že je nemusíte nijak zvlášť udržovat. Žádné promazávání a podobně. Stačí je čas od času v rámci běžného úklidu otřít nebo desinfikovat. Velmi nás zaujala také šíře nabídky. Tu jsme našli v e-shopu klikylevne.cz, kde najdete madla nerezová matná i lesklá. Výběr je tedy jen a pouze na vás.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv