Publikováno Zář 20 , 2014 v Služby

Lyžařská škola pro děti i dospělé

0 Komentářů

I když v Česku nemáme zrovna velehory, jakými se mohou pochlubit třeba v Rakousku nebo Itálii, přesto je u nás opravdu dost nadšených lyžařů, malých i velkých. Užít si zábavnou zimní dovolenou si totiž můžete i v Krkonoších, třeba v lyžařském areálu černá hora, Jánské Lázně. Ski centrum Šafář nabízí služby lyžařské školy pro děti i dospělé, ubytování, půjčovnu lyžařského vybavení. Rodiny s dětmi mohou využít výhodných nabídek se slevami na výuku lyžování, půjčení vybavení i jízdné na vleky.

Proč zvolit lyžařskou školu?

Důvod je jednoduchý. Protože naučit dítě lyžovat, tedy lyžovat technicky dobře a s ohledem na bezpečnost, není právě snadné. Proto dost rodičů využívá možnost služeb lyžařské školy, kde se dítě naučí alespoň základy lyžování. Dítě většinou lépe spolupracuje s milými instruktory než se svými rodiči.

Učení probíhá hravou a zábavnou formou. Děti jsou motivovány, ale nejsou přepínány. Lyžařská škola pro děti zajišťuje individuálních kurzy s jedním instruktorem nebo kurzy skupinové, kde se děti učí lyžovat ve skupinkách s dalšími dětmi. Ke každému dítěti by mělo být přistupováno individuálně. I když je každé dítě jinak šikovné, lyžovat se nakonec určitě naučí všichni. Během individuálních lekcí je zlepšení vidět během každé hodiny. Některé děti stojí na lyžích poprvé už ve věku kolem tří let, jiné se k tomuto zimnímu sportu dostanou později. V každém případě je učení snazší v dětském než dospělém věku. Ale pokud jste se rozhodli naučit se lyžovat až v dospělosti, využijte služby lyžařské školy pro dospělé.

V nabídce lyžařské školy je i kompletní týdenní program výuky, která probíhá od rána až do odpoledne, v případě zájmu lze zajistit oběd. Rodiče si tak mohou užít krátké volno a pořádně si zalyžovat. Instruktoři Lyžařské školy Ski centra Šafář mají profesionální vzdělání  a specializované kurzy se zaměřením na výuku dětí od asociace APUL a ČSLŠ.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv