Publikováno Dub 13 , 2013 v Cestování & Služby

Luxusní zážitek

0 Komentářů
Luxusní zážitek

Každý nemá v garáži 20 luxusních aut pro různé příležitosti. A jestliže nastala situace, že by bylo vhodné takové auto využít, existuje možnost půjčovny aut, což dnes není nic neobvyklého. Po celé republice je mnoho takových míst, mohli bychom zmínit například půjčovnu luxusních aut Konar, která má sídlo v Praze, což je nejvýhodnější poloha, díky dostupnosti.

Využití těchto služeb může mít různý účel, můžete si například půjčit krásnou limuzínu při příležitosti svatby, nebo projížďku sportovním vozem jako dárek k narozeninám nebo Vánocům. Velmi často jsou také využívány limuzíny pro převoz důležitých obchodních partnerů, na vyhlídkové jízdy nebo jak již bylo zmíněno při speciálních společenských příležitostech, pro přepravu vyššího počtu osob.

Máte možnost si luxusní vozy pronajmout krátkodobě, kde ho využijete na jednodenní akci, nebo dlouhodobě, například při služební cestě. V nabídce je také možnost vypůjčení luxusních limuzín včetně profesionálního řidiče, což bývá využíváno právě při přepravě velmi důležitých osob. Limuzína s řidičem představuje nadstandardní výbavu, včetně baru, televize.

Samozřejmostí při využití služeb půjčovny luxusních vozů je profesionální jednání, vstřícnost a v neposlední řadě služby na míru. V ceně vypůjčení je zahrnuto havarijní pojištění na území celé Evropy a pojištění odpovědnosti. S vybraným vozidlem můžete najezdit neomezený počet kilometrů, takže se jízdy dosyta nasytíte a odnesete si jistě zajímavý zážitek. Půjčeným vozem se můžete prohánět kdekoliv, v ceně je také zahrnuta dálniční známka.

Vybrané vozidlo vám bude přistaveno na předem určení místo, což vás zbavuje další starosti. Veškerým požadavkům se půjčovna luxusních aut Praha bude snažit vyhovět a vaše spokojenost je vždy na prvním místě.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv