Publikováno Čvc 14 , 2015 v Zajímavosti

Luxusní svatební výzdoba a design

0 Komentářů
Luxusní svatební výzdoba a design

Svatba je samozřejmě jedna z mnoha příležitostí, kde jsou řezané květiny v podstatě nutností. Začíná to kyticí pro nevěstu a končí svatební výzdobou. Co byste měli rozhodně vědět a podle čeho se při výběru výzdoby a třeba i designéra orientovat, se dozvíte právě v dnešním článku.

Proč jsou květiny pro svatbu tak moc důležité?

Dekorace je na svatbě stejně důležitá, jako jídlo a pití. Každý by si měl přijít na své. Rozhodně nikoho neurazíte, pokud bude svatba laděna do jedné barvy.  Pokud se stále nemůžete rozhodnout, nechte si poradit od profesionálů. Nás zaujala práce květinářského salonu FanfanTulipan, který děla luxusní a neobyčejné aranžmá, ale vždy s ohledem na představu svatebčanů. Samozřejmostí je nejen kytice pro nevěstu, výzdoba klopy manžela a aranžování svatební haly, ale také butonierky pro svatebčany, případně také výzdoba pro venkovní svatby.

Počítejte s fotografem!

Květiny musí být krásné jako takové, ale navíc musí výborně vypadat také na fotografiích. Kreativní, kvalitní a zejména trvanlivá výzdoba se tedy opravdu vyplatí. A zde je právě zakopaný pes v ceně květin na svatební výzdobu. Možná už jste někde slyšeli, že svatební kytice je obyčejná kytka, jen o mnoho dražší. Opak je ale pravdou. Květiny pro svatební účely jsou vždy čerstvé a v té nejvyšší kvalitě a za to se samozřejmě platí. Svatbu si v hlavních rolích užijeme jednou, někdo maximálně několikrát za život. Rozhodně mi tedy dáte za pravdu, že šetřit právě na řezaných květech se rozhodně nevyplatí.

Květiny vybírá ženich?!

Tak to už naštěstí dávno neplatí. Většina profi floristů trvá na osobním setkáním s nevěstou, chtějí vidět šaty i styl líčení. To vše ovlivňuje výběr květin a svatební design. Stále ale platí, že je nejlepší sáhnout po sezónních květinách. Třebaže milujete fresie, tak si na ně na květnové svatbě nechte zajít chuť. V tuto dobu je totiž jejich kvalita nevalná. To vše dobrý florista ví a jistě vás rád informuje.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv