Publikováno Kvě 21 , 2015 v Dům a byt

Levné regály a regálové systémy

0 Komentářů
Levné regály a regálové systémy

Ať už kupujeme cokoliv, není nic neobvyklého, že máme zájem na tom, nezaplatit více, než je nezbytně nutné. To platí o jakémkoliv sortimentu, stejně jako třeba o různých službách. Pokud se však budeme držet zboží jako takového, ideálně potom toho praktického, můžeme se zaměřit na levné regály a regálové systémy.

Ty najdou bohaté možnosti uplatnění u nás doma, a to třeba v naší garáži na skladování pneumatik, stejně jako v naší dílně jako plocha pro nářadí a materiál.

Uplatnění ale najdou také v profesionálních skladech, jelikož jsou ideální možností toho, jak efektivně a dobře skladovat třeba zboží, se kterým obchodujeme. Zkrátka variant použití je v tomto směru dost. Jak je to ale s jejich cenami?

Řešení lze pořídit již od několika set korun

Pojďme se zaměřit i na samotné ceny a to, co za ně vlastně dostanete. Levné regály, ale i celé regálové systémy totiž není problém pořídit od několika stokorun.

Díky tomu investice do tohoto řešení rozhodně není nijak velká, s ohledem na to, jaké výhody vám vlastně dokáže přinést.

Samozřejmě bát se nemusíte ani toho, že by snad nebylo z čeho vybírat. A to pokud se zaměřujete na univerzální regál určený pro vaši domácnost, jako může být zmíněná garáž či dílna, ale stejně tak může jít třeba o regál do vašeho špajzu.

Kvality se nebojte

I když dané regály patří mezi nejlevnější možnosti na trhu, určitě se nebojte toho, že by byla jakkoliv dotčena jejich kvalita. V tomto směru nemusíte mít žádné obavy, jelikož kvalita je opravdu vynikající.

A to jak s ohledem na celkovou odolnost, tak samozřejmě i s ohledem třeba také na životnost. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše investice byla využita skutečně správně. Co s životností také souvisí, to je i nosnost, který určitě pozitivně překvapí.

I když se jedná o regály určené primárně pro domácnost, zaručeně dokážou unést zátěž necelých 900 kilogramů. A takto je doma zatížit, to už je skutečné umění.

Co na nich v souvislosti s použitým kovem také oceníte, to je jednouchá údržba. Stačí je jednoduše a rychle omýt a jsou opět jako nové.

Bát se samozřejmě nemusíte ani toho, že by je poškodily různé agresivnější látky, pokud by došlo k jejich vylití. Ani v tomto ohledu vás levné regály zaručeně nezklamou a nabídnou kvalitu, která může být srovnatelná s komerčním sektorem a s využíváním profesionálního řešení.

Praktická konstrukce je samozřejmostí

Pokud něco u daných regálů také oceníte, tak je to zcela určitě praktičnost celé konstrukce. A to například v tom směru, že vám je k dispozici celkem 5 polic, kdy každá z nich udrží 175 kilogramů.

Stejně tak můžete vybírat z různých velikostních variant, třeba s ohledem na vaše požadavky, nebo místo, kam je umístit. Posledním pozitivem je i možnost jejich uchycení přímo ke stěně, čímž minimalizujete případné riziko převržení, a to při neopatrném pohybu, kdy do regálu můžete omylem narazit.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv