Publikováno Pro 05 , 2012 v E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Levné a užitečné tablety

0 Komentářů
Levné a užitečné tablety

Vánoce se kvapem blíží a jistě hledáte vhodný dárek pro vaše blízké. Problém může být v tom, že spoustu darů jste jim už někdy darovali, a tudíž nemá cenu je kupovat znovu, navíc by to bylo i celkem nevhodné.

Většinou máte na dárek omezený rozpočet, který si předem stanovíte. Samozřejmě, že více potěší levný, výhodně zakoupený dárek, který je zároveň kvalitní, než dárek, za který zaplatíte o hodně více, než je jeho skutečná hodnota.

Hitem letošních vánoc jsou tablety. Tablet je velice praktická věc, vejde se do každé kabelky, nebo batohu, mnohdy i do kapsy. Záleží totiž samozřejmě i na velikosti kapsy a rozměrech tabletu. Navíc pro ty, co dennodenně nepotřebují mít při ruce počítač po dobu 24 hodin denně je to veliké ulehčení. Je lehký a snadno se s ním manipuluje. Je také velmi vhodný na čtení elektronických knih, kterých v něm můžete mít nahraných spoustu, a nic neváží. Na cestách na něm můžete sledovat filmy, nebo seriály a samozřejmě poslouchat hudbu.

Můžete v něm schraňovat poznámky i upomínky. Tím že ho neustále budete moct mít při ruce, nikdy na nic nezapomenete. Další výhodou je také možnost připojení se k internetu. Buď pomocí wi-fi, nebo 2G sítě.

Tablety, které jsou zároveň skvělé, funkční a kvalitní, jsou levné tablety GoClever. Platíte totiž skutečně za to, co využíváte a ne nesmyslně vysoké ceny za značku, která je na nich natištěná. K dostání jsou tablety Android GoClever, které v sobě mají operační systém Android od společnosti Google. Stejný operační systém se využívá i ve spoustě telefonů. Je tedy možné je navzájem propojit pomocí účtů na Google serverech. V samoobsluze si do tabletu můžete stáhnout nespočetné množství placených i neplacených aplikací.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv