Publikováno Zář 07 , 2013 v Služby

Kvalitní výstavní systémy

0 Komentářů
Kvalitní výstavní systémy

Pokud se vaše firma chystá na veletrh, výstavu nebo je vaším cílem její zviditelnění, určitě se neobejdete bez výstavních systémů, které budou, na rozdíl od ostatních, nepřehlédnutelné. Zároveň budete vlastníky kvality. V systémech ISOframe byste plastové části hledali jen stěží.

Jedním ze systémů je ISOframe wave

Tvarovatelný výstavní systém, který jednoduše sestavíte během pár minut a to bez nářadí. Navíc bude na každé akci vypadat originálně, protože pokaždé oslníte jiným tvarem. Za vším se skrývají ohýbací pásy z pevného hliníku, díky kterým vykouzlíte ladné křivky nebo dokonalou rovinu. Rozšíření ani zmenšení nebude problém. Šířka každého grafického, snadno rolovatelného, panelu je 8 cm. Potřebujete zaujmout vaším videem? Není problém. Součástí panelu může být i LCD obrazovka. Jeho další výhodou je i skladnost, která jistě každého potěší. Oblíbené je i příslušenství, které může být součástí vašeho systému. Nejrůznější druhy pultů, stolů, držáků, možnost zakomponování dveří i osvětlení. Velice praktické, pro někoho až nepostradatelné, jsou přepravní brašny, díky kterým váš systém jednoduše přemístíte.

Pro prezentace stálejších projektů je vhodný systém s pevnou konstrukcí ISOframe compact. I tato verze se může pyšnit rychlým sestavením bez nářadí, zabudovanými obrazovkami, možností změnit velikost, ale také speciálním i-line systémem, který zajistí vyrovnání na nerovném povrchu. Pořízení doplňků a příslušenství samozřejmě není problém. Volně stojící nebo vestavěné pulty či držáky na klávesnici nebo letáky můžou být součástí právě vašeho prezentačního systému. Můžete si ho vytvořit podle vašich představ a potřeb. I ISOframe Compact můžete jednoduše sbalit do přepravní brašny na kolečkách.

Náročnější klient, který potřebuje systém určený pro větší výstavní plochy, sáhne po systému ISOframe exhibit.

Jednotlivé modely můžete mezi sebou libovolně kombinovat. Ke všem třem druhům si můžete dle libosti vybrat příslušenství a vytvořit si tak výstavní systém vytvořený právě vám na míru. Pokud jste vyznavači kvality, dlouhé životnosti, praktičnosti a stylu, tak právě tyto systémy jsou pro vás jako stvořené.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv