Publikováno Pro 01 , 2014 v Zdraví

Kvalitní výroba doplňků stravy od společnosti Neopharma

0 Komentářů
Kvalitní výroba doplňků stravy od společnosti Neopharma

Doplňky stravy jsou velkou součástí sortimentu každé lékárny. Přísun vitamínů či minerálů z nich nám může pomoci od mnoha zdravotních problémů a posílit imunitu. Zvýšení obranyschopnosti těla je v tomto ročním období asi i nejčastějším důvodem užívání doplňků stravy. Vyznat se v mnoha produktech, které dnešní trh nabízí je ale téměř nemožné. Pak nám zbývá jediné, nechat si poradit od odborníků v lékárnách, nebo si nechat vyrobit vlastní doplněk stravy od specialistů.

A právě společností, jež se zabývá vývojem a výrobou nejen vlastních potravinových doplňků, ale také přijímá objednávky na zakázku je společnost Neopharma. Vznikla z již existující české firmy založené roku 2006 a díky tomu mohly být využity mnohaleté zkušenosti specializovaných zaměstnanců. Hlavní činností Neopharmy je výroba doplňků stravy pro další společnosti včetně jejich vývoje. Avšak soustředí se nejen na velkokapacitní objednávky, ale provádí výrobu doplňků stravy i v malém množství.

Samozřejmostí je při výrobě dodržování principů Analýzy nebezpečí a kontroly kritických bodů a před samotným odesláním vyrobeného zboží je odebrán vzorek na širokospektré rozbory v oblasti chemie a mikrobiologie. Akreditovaná laboratoř tak zjistí, zda je vše v pořádku a nedošlo k pochybení při výrobě, pak přípravky mohou jít do oběhu.

A co vše zde dokážou zaměstnanci pomocí moderních přístrojů vyrobit? Každodenní prací ve společnosti Neopharma je plnění želatinových kapslí, výroba potahovaných i nepotahovaných tablet kulatého, čočkovitého i plochého tvaru, do velikosti o průměru 12 mm. Oválné tablety zde dokážou vyrobit až ve velikosti 19,2 mm délky tablety a jiné tvary lze bez problémů objednat. Dále je zde prováděna adjustace tvrdých perorálních forem, výroba a plnění tekutých forem o objemu 5ml – 300ml a také tekutých forem obsahující líh. Na výrobu léků či potravinových doplňků jsou používány zvláštní stroje jako plnička tobolek, tabletovací lis či například stroj na potahování tobolek nebo nanášení roztoků.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv