Publikováno Srp 07 , 2013 v E-shopy & Služby & Zboží

Kvalitní víno i možnost degustace

0 Komentářů
Kvalitní víno i možnost degustace

Sháníte dobré a také kvalitní víno? Jestli nemáte čas obcházet obchody a hledat to nejlepší, co se v nich nachází, zkuste navštívit stránku winehouse.cz. Zde naleznete opravdu širokou a také zajímavou nabídku.

Tento obchod s vínem nabízí širokou nabídku všech možných vín ale i destilátů. Můžete nakupovat v pohodlí domova, a pokud bydlíte v Praze, objednejte si ve čtvrtek a to alespoň za 1500 Kč a rozvoz pro vás bude zcela zdarma. Pokud uvažujete o tom, co dáte vašim zaměstnancům, jako firemní dárek, věřte, že zde najdete spoustu skvělých nápadů. Lahve takto objednaného vína mohou být opatřeny speciálními etiketami a logy a lahve budou v bezpečnostních boxech dopraveny k vám do firmy. Pokud máte nějaké speciální klienty, objednejte jim speciální balíček, který zahrnuje to nejlepší víno spolu s pochoutkami, které se k vínu hodí.

Pokud si chcete zpříjemnit nějakou soukromou oslavu, či větší společenskou akci, můžete si ji objednat díky pražské vinotéce winehouse.cz. Tato vinotéka vám zajistí kompletní přípravu vín spolu s profesionálním sommeliérem. Bude vám také zajištěno občerstvení a zároveň bude poskytnuta 10% sleva na nákup v online eshopu.

Winehouse.cz je první česká online vinárna, která byla založena v roce 2012. Můžete si zde vybrat z velice široké nabídky vín z moravských i českých vinic. I když zde naleznete velkou a kvalitní nabídku vín, jeho ceny se eshop stále snaží držet co nejníže. Prodej vína v Praze je určitě velice populární a proto ani tento eshop nezůstává jen u své online nabídky ale zároveň má i svůj kamenný obchod v Praze.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv