Publikováno Říj 15 , 2013 v Dům a byt & Zajímavosti

Kvalitní střecha nad Vaší hlavou

0 Komentářů
Kvalitní střecha nad Vaší hlavou

Společnost SATJAM, s.r.o. je na českém trhu již od roku 1995 a postupem času má stále více spokojených zákazníků. Dodává lehké střešní krytiny, trapézové plechy, okapové systémy, profily, doplňky a mnoho dalších výrobků, které se používají ve stavebnictví. Nejvíce klade důraz především na kompletnost, funkčnost, kvalitu a to za přijatelné ceny. V roce 2004 získaly střešní krytiny SAJTAM jako první v České republice ocenění kvality Czech Made.

Můžete si vybírat z mnoha druhů krytin a to jsou Roof, Grande, Arad, Rapid, Bond Exclusive, Bond Metalic. Na pár z nich se teď podíváme více podrobně a lehce se s nimi seznámíme.

SATJAM Roof představuje moderní střešní krytinu, která se používá pro univerzální použití. Je velmi dobře odolná vůči povětrnostním vlivům a to včetně krupobití. Je oblíbená zejména, co se týče poměru kvality a ceny.

Arad Premium je nejnovější plechová střešní krytina, kterou firma nabízí. Je vyrobena z vysoce jakostního ocelového plechu a povrchová úprava je PURMAT®. Tato povrchová úprava zajišťuje skvělou odolnost vůči povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a také odolnosti proti mechanickému poškození.

Posledním druhem, na který se podíváme je SATJAM Bond Exclusive. To je opravdu velmi kvalitní a zároveň dostupná střešní krytina, která vyniká především svým tvarem. Její životnost je až 80 let a garantovaná záruka je na 40 let. Hodí se i na složitější tvary střech, protože má malý formát šablon. Uplatnění nachází na novostavbách rodinných domů nebo rekonstrukcí střech v historických zástavbách.

Mimo kvalitní střešní krytiny nabízejí i okapy a příslušenství, izolace a střešní okna.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv