Publikováno Bře 17 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Kvalitní překlady čínštiny

0 Komentářů
Kvalitní překlady čínštiny

Překladatelská agentura Chicory poskytuje překlady, tlumočení a výuku ve více než 30 jazycích už od roku 1990. Velký důraz je kladen na diskrétnost a dodržení domluvené lhůty.

Překlad jsou prováděny i v méně obvyklých jazycích, například v asijských. Překlady čínštiny jsou realizovány několikačlenným týmem složeným z projektového manažera, specializovaného překladatele, počítačového specialisty, jazykového korektora a odborného poradce pro překlady do čínštiny. Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně. Vyškolený tým je obeznámen s problematikou daného zákazníka. Firma nabízí technické, soudní překlady do čínštiny i pomocí nástrojů CAT.

Výjimkou není ani tlumočení do čínštiny. Tlumočníci mají dlouholeté zkušenosti a profesionální vystupování. Zákazník si může vybrat z několika druhů tlumočení. Simultánní tlumočení, kdy tlumočník mluví projevem řečníka, nejčastěji užíváno například na konferencích a seminářích. Při konsekutivní tlumočení řečník mluví v krátkých úsecích a tlumočník překládá. Užívá se na školeních a jednáních. Soudní tlumočení je užíváno při oficiálních ceremonií, například svatba. Tlumočení po telefonu šetří klientovi čas a peníze. Tlumočení s výjezdem umožňuje dlouhodobou službu, kdy tlumočník může vyjet na různá místa po ČR, ale i do zahraničí. Zákazník je povinen zajistit mu stravování a ubytování. Dabing obnáší zpracování cizojazyčných dokumentů, včetně překladu, následuje dialogový scénář a výběr dabérů. Další nabídkou jsou hostesky. Poskytující sekretářské a organizační služby. Ve všech případech se požadují po klientovi podklady k odborné přípravě tlumočníka.

Agentura Chicory nabízí profesionální překlady, jednání na úrovni a vysokou míru spolehlivosti. Pokud máte zájem o jakoukoliv službu, neváhejte firmu kontaktovat. Překlady jsou prováděny v široké škále oborů. Agentura je certifikována dle nejnáročnějších norem, což je jasný důkaz toho, že budete spolupracovat se skutečnými jedničkami v oboru.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv