Publikováno Říj 16 , 2014 v E-shopy

Kvalitní internetová drogerie

0 Komentářů
Kvalitní internetová drogerie

Pokud patříte mezi ty, co rádi šetří, měli byste zpozornět. Chcete na jednom místě spousty zboží a mít tak z čeho vybírat? Velkoobchod drogerie a kosmetiky Xantea toto vše nabízí.

Jejich zboží znají zákazníci z českého trhu. Proto tam zaručeně najdou, co potřebují a shánějí. Dále v nabídce najdete dovezené zboží z Anglie, které je, jak je známo, kvalitní a spotřebitelé jsou s ním spokojeni a navíc je za nízké ceny. Veškeré nabízené zboží je skladem. Sklad a centrála se nachází ve Zlíně. Zboží si můžete objednat z celé ČR ale i ze Slovenska ze 130 odběrových míst, která jsou propojena přes Uloženku.

Skvělá zpráva také je, že pokud si objednáte zboží v hodnotě přes 1500 Kč, čeká vás poštovné zdarma. Potřebujete zboží už druhý pracovní den od objednávky? Není problém. Pokud si objednáte zboží do 13.30, následující pracovní den můžete očekávat balíček. V klidu můžete vybírat, listovat na webu, porovnávat, nikdo vás netlačí, vše z pohodlí domova.

Další výhodou také je, že objednání je bez registrace. Nakupovat zde může prakticky kdokoliv. Spotřebitelé, podnikatelé ale i instituce. Sháníte prací prášky, aviváže nebo další nezbytnosti potřebné v domácnosti? Zde si zaručeně vyberete. V nabídce najdete i tolik oblíbený Batiste suchý šampon.

Chcete ještě více ušetřit? K objednávce, zadejte kód CER20 a získáte slevu 20 Kč. Slevový kupon platí při objednávce nad 550 Kč a můžete jej použít opakovaně. Akce platí do 31. 12. 2014. Taková nabídka se přeci neodmítá!

Nejedná se o žádného nováčka na trhu. Firma působí již od roku 1991 a v daném oboru má proto přehled a zkušenosti. Pokud jste v časové tísni a nemáte čas běhat po obchodech, toto je skvělý způsob, jak tento problém vyřešit. Navíc je zboží levné a budete ho mít brzy doma. Pokud tedy sháníte kvalitní velkoobchod drogerie, už víte, kam se obrátit.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv