Publikováno Čvc 29 , 2015 v E-shopy

Kvalitní drogerii a kosmetiku nakoupíte z pohodlí domova: Zn. levně!

0 Komentářů
Kvalitní drogerii a kosmetiku nakoupíte z pohodlí domova: Zn. levně!

Kosmetiku jako jsou sprchové gely, šampony, mýdla, pěny do koupele a drogistické přípravky v podobně prášků na praní a dalších mycích prostředků používáme téměř denně. Je třeba si uvědomit, že každý z nich něco stojí. Pravidlem je, že čím kvalitnější, tím také dražší, takže jejich nákup může znamenat i poměrně velký zásah do rodinného rozpočtu. Dobrá zpráva je, že za všechny možné přípravky nemusíte utrácet více, než je nutné. Poradíme, kde nakoupit výhodně a velmi pohodlně.

Xantea.cz překvapuje výhodnými cenami i bohatou nabídkou

Chcete-li si užívat kvalitu přípravků v kombinaci s nízkou cenou, měla by vaše pozornost směřovat na stránky Xantea.cz. Tato internetová drogerie přichází s nabídkou, která i vás mile překvapí. Soustředí se zde na kosmetické přípravky a drogerii od českých a anglických výrobců. Vždy s důrazem na kvalitu a přiměřenou cenu.

Protože nabízí stovky produktů, má Xantea.cz několik kategorií:

  • První z nich je drogerie, kde je možné vybírat prací prášky, tablety do myšky, čistící prostředky na koupelny, odstraňovače skvrn, ochranné pracovní pomůcky a další.
  • Dále obchod nabízí kategorii kosmetika. Kromě běžných produktů (šampony, sprchové gely, mýdla apod.) zde nabízí i pomůcky pro péči o tělo. Je to například tato velmi praktická bruska na paty.
  • Do třetice tu najdete kategorii s dekorativní kosmetikou. I zde se jedná o kombinaci přípravků a pomůcek. Nechybí ani kosmetický kufr.
  • Čtvrtou kategorií je Dům a zahrada, která nabízí domácí potřeby, technickou drogerii, autokosmetiku a další. Specialitou této kategorie jsou balíčky oblíbeného zboží.

Proč právě zde?

Online drogerie nabízí bonus v podobě dopravy zdarma pro každého zákazníka, který nakoupí nad 1500 Kč. Potěší i rychlé dodání zboží. Jestliže objednáte ve všední den do 13:30 hodin, budete mít doma zboží hned druhý den. Nákup je možné si nechat poslat. Chcete-li ušetřit na poštovném, nabízí se možnost vyzvednutí na více než 130 odběrných místech.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv