Publikováno Čvc 02 , 2014 v Finance

Kvalitní broker na trhu binárních opcí

1 Komentář
Kvalitní broker na trhu binárních opcí

Asi každý z nás hledá způsob, jak si získat peníze nebo si legální cestou přivydělat. Pokud si vy i chcete přilepšit a obohatit vás bankovní účet, zbystřete jak na to. Jedním ze způsobů je obchodování s binárními opcemi.

Na začátku je důležité položit si otázku: co jsou binární opce? Je to jeden z druhů z finanční opce. Celý proces je poměrně jednoduchý, protože je předem známa maximální výše zisku, ale i případného prodělku. Na vás je, abyste předpověděli, jestli půjde cena aktiva během určité doby dolů nebo nahoru. Může se jednat o minutu, ale třeba i týden. Vy sami si určíte částku, kterou chcete do spekulace vložit.

Základem na binární opce je správný výběr brokera neboli makléře. V dnešní době podvodníků se i v této oblasti najdou. Proto bychom měli být při výběru skutečně striktní a obrátit se na profesionály s historií. Jedním z nich je obchodí platforma EZ Trader, která ve společnosti brokerů působí již od roku 2008. Během této doby získali spousty zkušeností a spokojených zákazníků po celém světě. Tato platforma, která umožňuje obchodování pouze typu high/low, je vhodná jak pro profesionály, tak pro úplné nováčky v obchodování. Obavy hoďte za hlavu, vše je jednoduché a srozumitelné.

Speciální a u brokerů ne moc častou funkcí EZ Trader je SellOption, kdy si můžete zajistit případný zisk u vybraných opcí předčasným ukončením otevřené pozice. A s čím vším můžete obchodovat? Jsou to známá aktiva jako komodity, akcie, měnové páry a akciové indexy. Průměr výnosu je asi 85 %, ale máte možnost se dostat až na 95 %, což není vůbec špatné. Další výhodou EZ Trader je mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Hodí se především pro ty, kteří jsou často na cestách a chtějí tak být mobilní.

Objevte na vlastní kůži jednoduchost binárních obcí. Stačí se jen rozhodnout mezi dvěma možnostmi – výš nebo níž, určíte částku, kterou chcete do spekulace vložit a čekáte. Výsledkem může být příjemné přilepšení.

Jeden komentář → “ Kvalitní broker na trhu binárních opcí ”


  1. karel

    3

    A kde obchodujete vy?


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv