Publikováno Pro 12 , 2014 v Dům a byt

Kvalitní a spolehlivé uhelné brikety

0 Komentářů

Prosinec je nejen měsícem Vánoc, ale také zimy. Rtuť teploměrů klesá níž a níž a to znamená jedno – topit, topit, topit. Váš kotel, kamna a krby ocení kvalitní uhelné brikety, které vám budou příjemně hořet a doma tak budete mít pěkné teplíčko.

Výhodou uhelných briket je vysoká výhřevnost, která je 21 MJ/kg, dlouhotrvající žár a postupné prohořívání, ekologické hoření, snadná manipulace a čistý provoz a navíc produkují málo popela. A co vlastně brikety jsou? Jedná se o rozdrcené nejkvalitnější druhy uhlí. Poté se pod vysokým tlakem lisují a odpařuje se voda. Bezpečně s nimi můžete topit klidně celou noc a ráno už tak nebudete muset znovu zatápět.

Balené německé brikety Rekord jsou stažené páskou do balíku o hmotnosti 25 kg nebo balené ve fólii o hmotnosti 10 kg. Výhodou tohoto balení je snadná přeprava i následná manipulaci doma. Jistotou zákazníka je, že brikety jsou zcela bez prachu. Tyto uhelné brikety, které mají dlouhou tradici, jsou z oblasti Lužice, mají krásné plameny a minimum kouře.

A proč nakupovat na webu optimtop.cz? Pokud nakoupíte alespoň jednu paletu, získáte dopravu zdarma až k vám do domu a to po celé republice. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu nabízených služeb a širokou nabídku produktů! Vedle uhelných briket si můžete na eshopu zakoupit i dřevěné brikety, palivové dřevo, pelety, rašelinové brikety a uhlí. Vše pro váš krb či kamna na jednom místě. Jinde už hledat nemusíte. Kvalita a super ceny, to vše na optimtop.cz, jeden z nejvýznamnějších internetových prodejců pevných paliv v České republice.

Zpříjemněte si chladné počasí pohodlným zatápěním, které vám vydrží dlouho, a nebudete mít doma nežádoucí nepořádek. Od pondělí do pátku můžete volat na infolinku, kde se dozvíte nezbytné informace o zboží a objednávce.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv