Publikováno Bře 01 , 2014 v Zboží

Kvalitní a spolehlivá vázací technika

0 Komentářů
Kvalitní a spolehlivá vázací technika

Při přepravování veškerého zboží je důležité i jeho páskování. Pásky mají využití pro pokročilé možnosti vázání zásilek a zboží, aby zajistily bezpečnost. Společnost Strapping se již od roku 1997 zabývá prodejem vázacích strojů a pásek. V České republice i na Slovensku si od této společnosti můžete zakoupit výrobky P.W. LENZEN GmbH & Co. KG a také automatické i poloautomatické vázací stroje TITAN GmbH & Co. KG.

Sortiment této společnosti zahrnuje vše potřebné pro páskování ocelovou, PET, PES nebo PP vázací páskou. A samozřejmě i přístroje, které jsou při páskování nezbytné v nabídce naleznete.

Pokud se zaměříme na strojky na vázací pásky, jsou rozdělené na tři druhy. A to klasické strojky na vázání pomocí PP nebo PET páskou, a dále na strojky, které se používají na vázání ocelovou páskou buď se sponou, anebo bez spony. Ocelové vázací pásky bez spony se používají pro páskování rovinných ploch a ty se sponou nám pomohou páskovat kulaté nebo malé plochy.

Pro sériové balení společnost Strapping nabízí poloautomat SMA 10, který je vyráběn ve Švýcarsku. Je to spolehlivý stroj, u kterého lze lehce mechanicky nastavit velikost napínací síly.

Co se týče samotných pásek, je jejich kvalita určena normami, jelikož vázací pásky jsou zahrnuty do bezpečnostních prvků. U pásek je daná pevnost, tažnost a také je důležitý datum výroby. Všechny tyto údaje by si každý odběratel měl kontrolovat. Strapping nabízí hned tři druhy ocelových vázacích pásek, protože každý konkrétní typ se vyznačuje jinými vlastnostmi, podle kterých je dobré se při výběru řídit. Vázací pásky PET vyrobené v Německu se používají do poloautomatů a automatů. V poslední době je využití PET pásek stále častější, protože náklady na jejich pořízení jsou menší, je s nimi snadnější manipulace, ale ne vždy na 100% nahradí ocelové vázací pásky.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz při výběru a koupi ze sortimentu společnosti Strapping, není nic jednoduššího než si nechat poradit od odborníků.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv