Publikováno Dub 30 , 2013 v Finance & Služby

Kupujeme, prodáváme

0 Komentářů
Kupujeme, prodáváme

Máte problém s prodejem prostorů, ve kterých již nepodnikáte? Nebo naopak jste se rozhodli podnikat, ale nevíte kde sehnat nejlepší prostory pro váš vysněný obchod? Proto bychom vás možná měli seznámit se společností RE/MAX COMMERCIAL, která do České republiky vstoupila pod značkou RE/MAX COMMERCIAL GROUP roku 2012. Co se týče RC obecně, tak tato značka funguje již od roku 1973 a v dnešní době působí ve více než 45 zemích světa.

Tato společnost se zaměřuje na prodej, nákup i pronájem jakýchkoliv komerčních nemovitostí a dále také na transakce typu převod obchodního podílu právnických osob. Co vám konkrétně může RCG nabídnout jsou středně velké i malé podnikatelské subjekty. Jako jsou hlavně kanceláře, hotely a restaurační zařízení, různé maloobchody, ale můžete zde najít i budovy pro skladování nebo výrobu a nakonec i pozemky.

Na webu si sami můžete vyfiltrovat takové nemovitosti, které by vám mohli zajímat, protože si nastavíte rozmezí ceny. Kromě prodeje komerčních nemovitostí zde naleznete i velmi užitečnou věc a to, informace z trhu – novinky a trendy. Což jsou pro vás, jakožto pro zájemce o koupi, velmi užitečné informace. Dočtete se zde aktuální stavy cen nemovitostí, o které máte zájem, průměrné ceny určitých komerčních nemovitostí za uběhlé období a sami si můžete udělat představu a lépe se ve všem orientovat.

Kromě zmíněných služeb ohledně komerčních nemovitostí, by vás mohly také zajímat doplňkové služby. Jedná se o služby expertů v oblasti poradenství, analytických služeb a specializovaných školení.

Pokud zvolíte spolupráci s RCG, samozřejmostí bude odbornost a specializace na transakce v oblasti těchto komerčních nemovitostí. Další výhodou je také úzká celorepubliková spolupráce, existence mnoho kanceláří, které jsou zde od toho, aby pomohly právě vám.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv