Publikováno Dub 28 , 2013 v Dům a byt & E-shopy & Zboží

Kupujeme LED televizi

0 Komentářů
Kupujeme LED televizi

Ve většině domácností je televize dnes již nedílnou součástí každodenního života. Pokud se rozhodnete pro koupi nového televizoru, je lepší si pořídit LED televizi, jejíž technologie vychází z klasických LED televizí. LED televize mají mnoho výhod, v první řadě jsou energeticky velmi úsporné díky míře osvětlení.

LED televize se vám možná mohou zdát o něco dražší než klasické LCD TV, ale pokud vezmeme v potaz kvalitu, tak se de facto nejedná až o takový rozdíl. Tyto televize mají totiž i delší životnost, tenčí panel, lepší podsvícení a díky light emitting diod, které jsou zde použity, pak také vznikl název LCD.

Jak velkou vybrat televizi? V první řadě na velikosti televize závisí pozorovací vzdálenost. Vybere si jistě každý, protože se vyrábějí jak televizory malé, ale i takové, které mají úhlopříčku až 150 cm. Ideální úhlopříčku zvolíte podle pozorovací vzdálenosti, měl by to být její trojnásobek až čtyřnásobek.

Pro příklad jsme vybrali televize Samsung, které jsou v dnešní době velmi oblíbené a vynikají i svým příjemným designem. Velmi pohodlnou funkcí je ConnectShare Modie, protože lze do televize napojit zařízení USB a následně tak můžete sledovat filmy v televizi. Další funkcí, kterou pocítíte je technologie Wide Colour Enhancer Plus, díky které jsou barvy ve výsledku opravdu takové, jaké je tvůrce zamýšlel. Sledování bude příjemnější a každý obraz bude mít vyšší kvalitu a kvalitní detaily. Televizory Samsung vynikají svými rozlišovacími vlastnostmi, což vám přinese dvojnásobné potěšení a neuvěřitelné zážitky ze sledování. Full HD vám nabídne živý a velmi bohatý obraz.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv