Publikováno Led 11 , 2015 v Zboží

Krmiva Brit care

0 Komentářů
Krmiva Brit care

Mnoho z nás má doma nějakého mazlíčka. V české republice je nejpopulárnější pes a mezi chovateli těchto zvířátek se v Evropě řadíme na první místa. Když už projdeme peripetiemi, jaké plemeno zvolit a odkud, přichází na řadu otázka, jaké zvolit krmivo.

České nebo zahraniční krmivo?

Je jasné, že většina z nás sáhne po granulích. Nejen z důvodu, že nemáme čas psovi vařit, ale také chceme mít jistotu, že pes dostává všechny potřebné živiny a navíc v poměru, který odpovídá věku, velikosti a zdravotnímu stavu pejska. Kupovat ale samozřejmě nesmíte levné granule ze supermarketů, které obsahují klidně i jen několik procent masa.

Na našem trhu je spousta značek – zahraniční převládají. Koupit můžete krmivo německé, z Kanady a podobně. Ovšem na výběr máte i krmiva od české značky. Jedná se o granule, konzervy a pamlsky Brit.

Granule Brit

Krmivo Brit care je vyrobeno z prvotřídních surovin podle speciálních receptur. Na výběr máte krmivo pro malé, střední i velké psy. Štěňata, juniory, dospělé psy i psy seniorského věku. Společnost Vafo Praha, která krmiva Brit care vyrábí, investuje nemalé částky do výroby a samozřejmě také do vývoje. Brit care je naprostou klasikou, která přináší výborný poměr ceny a kvality. Již za cca 600 Kč můžete mít 15 kg velmi kvalitních granulí. Velmi často se pak můžeme těšit na nějaké inovace. Výjimkou není tréninkový program, ale také granulky, pamlsky a kapsičky pro ty nejmenší a samozřejmě také nejmlsnější pejsky. Tuto sérii krmiv koupíte pod značkou Petit.

Brit – to nejsou jen granule

Jak již bylo řečeno, pod značkou Brit koupíte také pamlsky. Velmi oblíbené jsou také konzervy s vysokým procentem masa, paštiky a kapsičky pro ty nejnáročnější strávníky. Pokud jste ještě nezkusili, určitě přidávejte psovi do granulí lososový olej, který napomáhá udržovat srst v perfektním stavu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv