Publikováno Pro 04 , 2014 v Cestování

Krásné ubytování v okolí Litoměřic

0 Komentářů
Krásné ubytování v okolí Litoměřic

Nejen v létě, ale i v zimě se člověk může jet rekreovat a užívat pohody. Že nevíte kam? Zkuste Litoměřice! Kraj pohody, klidu a dobrého vína.

Penzion Na Statku Chudoslavice se nachází v krásném prostředí Českého středohoří. Kdo nezná, přichází opravdu o hodně. Řeka Labe je zde díky mnohým zátočinám klidná a díky úrodné půdě také obklopena vinohrady. Místní víno je vyhlášené a rozhodně byste na něho při svých cestách neměli zapomenout, stejně jako na velké množství klasických i přírodních pamětihodností.

Jde o moderní penzion, který vznikl citlivou rekonstrukcí původního statku. Strávit klidnou dovolenou zde můžete v apartmánech pro dva až sedm lidí. Ano, jde o ubytování typu apartmán, což znamená, že každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou s veškerým vybavením, včetně lednice. Všechny pokrmy si tak můžete uvařit po vlastní ose, nebo využít služeb malebné restaurace. Zde najdete klasické i sezonní pokrmy, takže nemusíte mít strach, že by někdo z rodiny trávil čas dovolené u sporáku. K večernímu posezení v letním období přímo vybízí terasa místní hospůdky.

V dnešní době nesmí chybět nepostradatelná televize a samozřejmě bezdrátové připojení k internetu. Nově zrekonstruovaný penzion tedy nabízí svým klientům příjemné prostředí s veškerým komfortem i pro handicapované spoluobčany. Penzion je zcela bezbariérový a nabízí možnost ubytování v sedmi apartmánech s přistýlkami až pro 41 hostů. Hodí se tedy nejen na klidné rodinné dovolené, ale také pro ubytování větších skupin přátel, hromadné rodinné dovolené a podobně.

Relax Na Statku? Ano!

Penzion nabízí možnost navštívit vířivku a finskou saunu. Tím relaxaci završíte dokonale. Klidné prostředí ale nemusí být pro každého, proto je zde také možnost navštívit posilovnu, bazén a zapůjčit si jízdní kolo. Prostředí v okolí ubytování je natolik krásné, že se kola mnohdy chopí i ti, kteří by to do sebe třeba vůbec neřekli.

Zdaleka nejaktivnější ale bývají děti. Ti mají k dispozici herničku s hromadou hraček, ale také venkovní hrací koutek, kde najdete vše, co děti k radosti potřebují. Krom prolézačky, houpaček a rozlehlého pískoviště nechybí ani dětská adrenalinová stěna.

Neváhejte a zavítejte na web penzionu a přesvědčte se sami o nabízeném prostředí a službách. Najít kvalitní ubytování v Litoměřicích přeci není nic těžkého!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv